Привіт, друзі! Сьогодні я продовжу писати про вилучення, і дана стаття буде цікава тим, хто вирішив повністю очистити свій профіль Вконтакте. Подібна чистка може стати в нагоді, якщо Ви давно зареєстровані і хочете позбавитися від «старого», або в житті відбулися певні події, і потрібно позбутися від усього, що про них нагадує.

Ми вже розглядали, як видалити з облікового запису вк всі групи, тепер навчимося видаляти фотографії, причому не по одній, а відразу.

Робити ми це будемо з допомогою програми «Реплікація фото», яке встановлюється прямо в профілі, як гра, і використовуючи програму VK-Robot.

Насправді, використовувати сторонні сервіси в Інтернеті, програми та роботи потрібно дуже обережно, так як існує ймовірність підхопити вірус, або логін та пароль від Вашої сторінки можуть потрапити до рук зловмисників.

Оскільки використовуючи VK-Robot нічого подібного не сталося – встановила без проблем, і ніхто не намагався зламати сторінку, то про неї і напишу.

Зміст:

  • 1 Як швидко видалити фото в вк використовуючи додаток
  • 2 Як видалити багато фото в вк з допомогою VK-Robot

Як швидко видалити фото в вк використовуючи додаток

Зайдіть у свій профіль Вконтакте. Як бачите, у мене всього 6 фото, от їх і будемо видаляти.

Тепер потрібно встановити цікавить нас додаток. Для цього в рядок пошуку соціальної мережі введіть «Перенесення фото» і виберіть відповідний варіант із запропонованих результатів. У мене додаток було найпершим. Клікніть по ньому і натисніть на кнопку «Запустити програму».

Далі перейдіть в лівому меню сторінки в розділ «Фотографії» і створіть новий альбом, в який будемо додавати всі фотки для видалення. Я його назвала «для видалення». Про те, як створити альбом вконтакте, можна прочитати, перейшовши за посиланням.
Після того, як створите альбом, в меню сторінки зліва виберіть пункт «Ігри» і знайдіть у списку додаток «Перенесення фото», яке ми тільки що встановили.

Тут нам потрібно перемістити всі фотографії, які є в Вашому профілі в один альбом. Тому в розділі «Звідки» з першого випадаючого списку вибираємо «Мої альбоми», другого «Фотографії на моїй стіні». У квадратику показано, скільки фото в даній категорії. Розділ «Куди» з випадаючого списку виберіть створений альбом, у мене «для видалення».

Самі фото будуть показані трохи нижче. Нам слід їх виділити – натисніть в полі «Виділити/прибрати» на кнопочку «Всі». Праворуч в полі «Вибране» переконайтеся, що виділені всі фото – 3/3. Тепер натисніть кнопку «Перемістити».

Таким чином, перемістіть всі фотографії зі всіх категорій другого випадаючого списку в альбом «видалення». Число біля назви альбому має постійно збільшуватися.

Коли фотографії будуть додані в один альбом, потрібно просто видалити його зі свого профілю. У лівому меню виберіть «Фотографії», відкрийте потрібний альбом і натисніть кнопку «Видалити альбом». Докладно прочитати, як видалити альбом з фото Вконтакте, можете, перейшовши за посиланням.

Після цього у мене залишилося всього 2 фото – це фото, які стоять на аватарці.

Щоб видалити їх, відкрийте їх по черзі, і під кожною натисніть «Видалити».

Використовуючи програму «Передача фото», видалити всі фото не вийшло – залишилися фотографії зі сторінки та ті, на яких Вас відзначали. Але враховуючи, що може бути по 5-6 тисяч фоток в профілі, видалити кілька фото з аватарки вручну буде вже не так складно.

Як видалити багато фото в вк з допомогою VK-Robot

Тепер розглянемо, як швидко видалити всі фото зі сторінки Вконтакте використовуючи додаток VK-Robot. Для початку скачайте його на комп’ютер і запустіть. Відразу зауважу, що воно платне, але Ви можете використовувати його повною версією протягом трьох днів.

Головне вікно програми виглядає наступним чином. Перше, що потрібно зробити – перейти в розділ «Налаштування».

Далі на вкладці «Облікові записи» в поля «Логін» та «Пароль» введіть свої дані для сторінки Вконтакте і натисніть «Додати запис». Після цього, у віконці праворуч повинен з’явитися Ваш профіль. Натисніть «Зберегти».

У мене в профіль завантажено 12 фотографій.

Тепер у вікні програми навпроти поля «Чистка» натисніть на зелену стрілочку. Потім у випадаючому списку виберіть «Видалити всі фотографії».

В наступному віконці з випадаючого списку виберіть потрібний обліковий запис і натисніть «Вибрати».

Потім підтвердьте видалення фотографій, натиснувши «Так».

Коли процес завершиться, з’явиться вікно, як на скріншоті нижче. Натисніть «ОК».

Відкрийте свою сторінку Вконтакте і оновити її. У мене залишилося 2 фотографії. Як і в першому способі – це фото, які стоять на аватарці. При необхідності, їх можна видалити вручну.

На цьому все. Сподіваюся, у Вас все вийшло. Якщо Ви користувалися ще якими-небудь способами, щоб швидко видалити всі фото вк, поділіться ними в коментарях.

А, може, і це буде Вам цікаво: