Дана соціальна мережа з’явилася в 2006 році і на сьогоднішній момент вважається найпопулярнішою платформою серед молоді. Практично у всіх є особиста сторінка в Вконтакте і багато користувачі проводять тут по кілька годин на день.

Як і в будь соцмережі, користувачі мають можливість публікувати фотографії на своїй сторінці і часто, опублікувавши фото, користувач усвідомлює, що воно не зовсім вдале і він не хоче, щоб інші користувачі, які його бачили. Зрозуміло, в будь-який момент фотографії можна видалити, якщо видалити одне фото не складе праці, то що робити, якщо багато фотографій і видалити їх необхідно все відразу? Про це читайте далі в цій статті.

Видаляти з однієї фотографії — утомливо довго, а функції, що дозволяє зробити це в один клік, на даній платформі немає. Якщо підлягають видаленню фотографії знаходяться в якомусь одному альбомі, можна видалити весь альбом, якщо ж вони зберігаються в різних альбомах, скористайтеся одним з нижчеописаних способів.

Існує два способи, як видалити відразу всі збережені фотографії:

  • за допомогою програми;
  • за допомогою скрипта.

Зміст

  • 1 Видалити всі збережені фотографії за допомогою програми
  • 2 Як видалити всі збережені фото в Вк з допомогою скрипта
  • 3 Висновок

Видалити всі збережені фотографії за допомогою програми

Щоб видалити фотографії з допомогою програми, потрібно відкрити розділ «Ігри», ввести в пошуку «Перенесення фото» і запустити програму.

Тепер необхідно створити спеціальний альбом, в який будуть відправлені всі фотографії, що підлягають видаленню. Якщо ви не хочете, щоб хтось із ваших знайомих або друзів міг переглядати цей альбом, зробіть його закритим і він буде бачимо тільки вам.

Потім потрібно відкрити встановлене додаток і вказати «Мої альбоми» і «Збережені фотографії» в якості місця, звідки будуть переміщені фотографії і «Мої альбоми» і назву створеного альбому з фотографіями, що підлягають видаленню), як місця, куди ці фотографії будуть переміщені.

Виділіть всі необхідні фотографії і натисніть «Перемістити». Після того, як всі вищеописані дії будуть виконані, зайдіть в потрібний альбом і знайдіть графу «Видалити альбом».

Таким чином, за лічені хвилини ви можете очистити будь-яку кількість своїх фото одним рухом.

Як видалити всі збережені фото в Вк з допомогою скрипта

Якщо на вашій сторінці більше сотні або тисячі фотографій і вам захотілося їх видалити, метод із застосуванням скрипта підійде краще всього. Отже, щоб швидко видалити фотографії в Вк ці способом, необхідно запустити консоль розробника. Щоб це зробити, натисніть F12 — внизу екрана з’явиться додаткове вікно. Потім, нам необхідно перейти на другу вкладку «Консоль». Для запуску консолі натисніть гарячі клавіші Ctrl+Shift+I.

Після цього перейдіть в розділ «Мої фотографії» і натисніть на перше фото в списку. Фотографія повинна відкритися для перегляду. Вставте код скрипта в поле вводу даних.

Скрипт для одночасного видалення всіх опублікованих фотографій:

setInterval(delPhotо, 3000);

function delPhotо() {

а = 0;

b = 1;

while (a != b) {

Photoview.deletePhotо);

а = cur.pvIndex;

Photoview.show(false, cur.pvIndex + 1, null);

b = cur.pvIndex;

}

}

Після цього, натисніть клавішу введення. Запуститься процес видалення фотографій. Час очищення залежить від кількості фотографій. Коли процес буде завершений, всі ваші зображення будуть видалені з соціальної мережі. Невеликий програмний код зробить за вас всю роботу.

Висновок

Таким чином, видалити альбом збережених фотографій разом реально. Однак, не варто забувати, що розглянуті вище способи видаляють відразу всі фотографії користувача, без можливості відновлення, тому не використовуйте його без особливої потреби.