Сьогодні інтернет дуже стрімко розвивається. Його використовують не тільки для спілкування з вашими друзями та знайомими, а також для роботи. На сьогодні багато мають в наявності наскільки поштових скриньок, які розташовані на різних сервісах. Велика кількість поштових скриньок з часом стають просто непотрібними. Також на ці ящики надсилається дуже багато спаму і непотрібної реклами. Це часто відбувається, після реєстрації на різних форумах. Ось саме з – за цього, багато користувачів поштових скриньок починають відмовлятися від користування деякими з них, хоча самим інтернет — ресурсів, які пропонують користувачам поштові послуги це зовсім невигідно.

Яндекс, це одна з найбільш популярних пошукових систем в країні. Він надає користувачам велику кількість всіляких сервісів і послуг.

Необхідно зазначити, що створити скриньку на Яндексі осінь просто. Для цього необхідно відкрити сторінку пошуку і натиснути на кнопку «Завести поштову скриньку». Далі відсталість тільки слідувати докладним простим інструкціям. Видалення ж поштової скриньки, це процедура прямо протилежна реєстрації.

Зміст

 • 1 Навіщо потрібні складності з видаленням поштової скриньки
 • 2 Видалення поштової скриньки
 • 3 Можна відновити поштову скриньку
 • 4 Як відновити забутий пароль
 • 5 Відновлення секретного питання
 • 6 Важливий рада

Навіщо потрібні складності з видаленням поштової скриньки

Вся справа в тому, що розробники сервісу Яндекс не те щоб спеціально сховали спосіб видалення облікового запису електронної пошти, а просто не включили його в зовнішній інтерфейс. Напевно, це було зроблено для того, щоб користувач не зміг випадково видалити свою поштову скриньку.

В інтернеті йде постійна боротьба за збільшення числа передплатників, за те щоб вони якомога довше проводили часу на сервісі, так як саме на цьому і будується бізнес таких сервісів.

Якщо б видалити Яндекс пошту було дуже просто, то будь-який зловмисник міг би без особливого праці видалити чужий поштову скриньку, знаючи, лише електронну адресу користувача.

Необхідно відзначити, що деякі сервіси взагалі позбавляють користувачів такої можливості видалення.

Але, незважаючи на це, я розповім вам, як це можна зробити. Для цього необхідно скористатися інструкцією, розташованої нижче.

Видалення поштової скриньки

Насправді видалення пошти, це нескладна процедура. Розглянемо покроково, що потрібно зробити.

 • Для початку необхідно зайти в свій особистий аккаунт на Яндексі. Щоб це зробити, достатньо перейти на сайт Яндекса і в правому верхньому куті ввести свій логін і пароль. Після цього натискаємо кнопку «увійти» і переходимо в свій аккаунт. Якщо ви ввели логін і пароль правильно, відбудеться перехід в поштову скриньку.
 • Тепер у правому верхньому куті необхідно знайти таку невеличку кнопку, яка виконана у вигляді шестерні, і кликнути по ній. Після цього з’явиться меню.
 • У меню потрібно вибрати пункт під назвою «інше». Після переходу за нього з’явиться сторінка з великою кількістю налаштувань. Зліва на сторінці потрібно знайти кнопку під назвою «вказати свої дані», і клікаєм по ній.
 • З’явиться сторінка з персональними даними. Якщо уважно подивитися, то можна побачити у правій частині сторінки посилання, яка називається «видалити обліковий запис». На неї натиснути.
 • Далі переходимо до останнього етапу видалення. Яндекс попереджає про те, що після видалення облікового запису електронної пошти, будуть також повністю видалені та всі використовувані сервіси. Наприклад будуть повністю видалені файли, що зберігаються на сервісі для вашого особистого користування, буде видалено сервіс Яндекс.Гроші. Саме тому не бажано повністю видаляти аккаунт. Але це вирішувати тільки вам. Тут же потрібно ввести капчу, пароль і відповідь на секретне питання.
 • Тепер настає дуже цікавий момент. Вся справа в тому, що за статистикою більше вісімдесяти відсотків усіх зареєстрованих користувачів це питання просто не пам’ятають. Але якщо ви відповіді на секретне питання не пам’ятаєте, то вихід все одно є. Потрібно ввести дані на сторінці і натиснути на кнопочку видалити обліковий запис.
 • Відкриється нове вікно. У ньому буде останнє попередження. Тут потрібно клікнути на кнопку «продовжити». Після цього обліковий запис повністю відійде.
 • !Важливо

  Якщо після проходження шостого пункту ви раптом передумаєте видаляти свій ящик, то необхідно натиснути кнопочку під назвою «повернутися в паспорт». Далі в браузері відкриється група «персональні дані».

  Чи можна відновити поштову скриньку

  Після видалення облікового запису, з’явиться запис про те, що зареєструвати колишній логін можна не раніше ніж через один місяць. Це Яндексом зроблено для того, щоб кожен користувач зміг при бажанні відновити свою поштову скриньку.

  Після того, як один місяць пройде, дані про користувача безповоротно зникають з дискового простору на сервісі, і відновити їх буде просто неможливо. Навіть якщо ваш ящик був видалений хакером, його відновити буде неможливо. Єдине що можна в цьому випадку зробити, так це відновити логін. Це можна зробити тільки за пришестя одного місяця після видалення.

  Як відновити забутий пароль

  Для цього, на головній сторінці потрібно перейти за посиланням, яке називається «згадати пароль». Потім потрібно ввести свій логін та капчу. Після це система запропонує на вибір кілька рішень:

  • Можна відповісти на створений при реєстрації секретне питання.
  • Пароль можна відновити за допомогою вашого мобільного телефону, за умови, що телефон був прив’язаний до пошти при реєстрації. Це дуже зручно.
  • Покрокову інструкцію по відновленню можна отримати на електронну адресу, який можна прописати при реєстрації.

  Відновлення секретного питання

  Якщо користувач не пам’ятає відповідь на секретне питання, то його можна відновити, за умови, що при реєстрації були зазначені правильно ім’я, прізвище та по батькові.

  Важливий рада

  Якщо поштову скриньку на Яндексі був видалений зловмисниками, і ви захочете створити новий, є сенс перед початком його створення прочитати главу під назвою «безпека даних». Ця глава знаходиться на сторінці під назвою «яндекс допомогу». У цьому розділі можна прочитати корисні рекомендації від самого Яндекса з таких питань як: складання складного пароля, створення відповіді на контрольне запитання. Також наведено шахрайські схеми, дізнавшись про яких ви зможете убезпечити себе в процесі користування сервісом.