Як видалити Ярлик з робочого столу

Ярлик – це графічне зображення посилання на який-небудь об’єкт або програму, яка встановлена на пристрій. Часто програми розташовані в системних папках, і шукати їх там для запуску буває важко. Тому розробники операційних систем придумали ярлики, щоб користувач міг у будь швидко отримати доступ до будь-якого потрібного об’єкту або компоненту. Для цього досить створити ярлик в будь-якому зручному місці, найчастіше це роблять на робочому столі.

Відмінною рисою ярлика служить невелике зображення стрілочки в правому куті зліва, саме це відрізняє його від пов’язаного з ним вихідного файлу, який може перебувати де завгодно. У цій статті докладно розглянемо, як видалити ярлик, який втратив свою актуальність для користувача і просто займає місце на робочому столі.

Однак, перш ніж видалити ярлик необхідно навчитися правильно його створювати. Процес досить простий і з ним впорається будь-який користувач, навіть той, який не дуже обізнана в роботі з комп’ютером. Ще більше інструкції з видалення програм ви можете знайти на нашому сайті http://как-удалить.рф/.

  • Для початку необхідно відкрити папку з тим файлом, для якого потрібне створення ярлика.
  • У папці знаходимо потрібний файл, натискаємо на нього пр. кнопкою мишки.
  • У меню, яке з’явиться, вибираємо рядок «Створити ярлик».Як видалити Ярлик з робочого столу
  • Далі, в папці відразу ж з’явиться ярлик, який можна перемістити в будь-яку зручну директорію, просто перетягуючи його мишкою.Як видалити Ярлик з робочого столу
  • Ще можна використовувати такий спосіб: клікаєм на створеному ярлику пр. кнопкою миші, в меню вибираємо «Вирізати». Закриваємо папку з вихідним файлом, переходимо в потрібну директорію і клікаєм в будь-якому місці пр. кнопкою мишки. У меню потрібно вибрати пункт «Вставити», в місці кліка з’явиться потрібний ярлик.

Як видалити ярлик з робочого столу

Видалення ярлика ще більш проста процедура, ніж його створення.

  • Правою кнопочкою мишки клікаємо по ярлику, який підлягає видаленню.
  • У меню, яке з’явиться, потрібно вибрати рядок «Видалити».Як видалити Ярлик з робочого столу
  • Після цього у вікні підтвердження клікаєм по кнопочці «Так».
  • Може з’явитися запит на те, щоб був введений пароль адміністратора. Тоді необхідно ввести пароль і натиснути «ОК».
  • Після даної процедури ярлик буде повністю видалений.Поділися з друзями:

Важливо пам’ятати, що при знищенні ярлика вихідний файл або додаток не видаляється. Його необхідно видалити за допомогою штатних засобів системи, із застосуванням спеціалізованих програмок (утиліт) або вручну.