Привіт, друзі! Якщо Ви не перший рік зареєстровані Вконтакті, то, напевно, на Вашій сторінці є фото, аудіо чи відеозапису, які застаріли і більше Вам не цікаві. У попередніх статтях ми вже розповідали, як видалити фото зі свого профілю в вк, і як видалити пісню Вконтакте.

Зараз давайте поговоримо про вилучення відеозаписів зі свого профілю в соціальній мережі Вконтакте з комп’ютера або телефону. Видаляти будемо відео, які завантажували самі, які додавали на свою сторінку сайту, і ті, які є у Вас в списку закладок.

Зміст:

  • 1 Як видалити відео з вк, яке додав
  • 2 Як видалити відео з вк закладок
  • 3 Як видалити всі відео в вк відразу
  • 4 Як видалити відео в вк з телефону

Як видалити відео з вк, яке додав

Якщо Ви заходите в вк з комп’ютера або ноутбука, то відкрийте свою сторінку і в лівому меню виберіть пункт «Відеозаписи». Далі перейдіть на вкладку «Мої відеозаписи». Щоб відкрився список відео, які додані на Вашу сторінку, натисніть на вкладку «Додані».

Для того щоб видалити вибрану відеозапис, наведіть на неї курсор мишки. Праворуч вгорі з’являться значки – натисніть на хрестик.

Якщо при наведенні з’явився хрестик і горизонтальні смужки, то це відео додавали Вконтакт не Ви, відповідно натиснувши на хрестик, воно буде видалено тільки з Вашої сторінки. А якщо з’явився ще й олівець, тоді відеозапис було завантажено Вами, і вона буде видалена і з тих записів, хто додавав її собі.

Для того щоб видалити деякі відео з тих, які завантажували на сайт саме Ви, перейдіть на вкладку «Завантажені», і прибирайте непотрібні з отобразившегося списку.

Після видалення відео, на ньому з’явиться напис, як на скріншоті нижче. До речі, до першого оновлення сторінки браузера, у Вас є можливість його відновити, натиснувши на відповідну кнопку.

Якщо ж Ви хочете видалити зі своєї сторінки все відео, які додані у певний альбом, то не потрібно буде прибирати їх по одному. Перейдіть на вкладку «Альбоми» і натисніть на потрібному. Потім клікніть по кнопочки «Видалити альбом».

Як видалити відео з вк закладок

Відкривши сторінку з закладками в своєму профілі, можна виявити там багато всього. Але зараз нас цікавлять саме відео. Тому в лівому меню на своїй сторінці клацаємо за пунктом «Закладки». Далі в меню праворуч потрібно перейти на вкладку «Відео».

Знайдіть у списку ту відеозапис, яку потрібно видалити, і натисніть на неї, щоб почати перегляд.

Ніяких хрестиків і кошиків тут немає. Щоб прибрати відео з закладок в своєму профілі в вк, натисніть під ним на кнопку «Мені подобається», щоб прибрати свій лайк.

Поверніться до списку відеозаписів, які залишилися в закладках. Після оновлення сторінки браузера – потрібно натиснути на кругову стрілочку, відео пропаде.

Як видалити всі відео в вк відразу

Тепер давайте розбиратися, що ж робити, якщо Ви вирішили видалити всі відео зі своєї сторінки у вк. Для цього будемо використовувати розширення для браузера Google Chrome – Instrumentum.

Як його скачати і встановити з Інтернет-магазину Chrome можна докладно прочитати в статті: як очистити стіну в групі в вк.

Після встановлення, натисніть на значок розширення в правому верхньому куті браузера. Потім виберіть пункт «Моя сторінка».

Далі в розділі «Відеозапису» натисніть на кнопочку «Вилучення відеозаписів».

Щоб видалити відразу всі відео зі свого профілю, поставте маркер в поле «Видалити всі відеозаписи». Тут же можете вказати конкретний альбом, який хочете видалити, або можна видалити все відео, які не додано ні в один альбом. Коли виберіть потрібний пункт, натисніть «Видалити відеозапису».

Як видалити відео в вк з телефону

Якщо Ви заходите на свою сторінку Вконтакте через відповідне мобільний додаток на телефоні або планшеті, тоді відкрийте бічне меню і виберіть у ньому пункт «Відеозаписи».

Після цього, знайдіть відеозапис, яку хочете видалити, і натисніть навпроти неї на три вертикальні точки. З випадного меню виберіть пункт «Видалити».

Підтвердіть видалення обраної записи, натиснувши «Так».

Ось тепер Ви знаєте, як можна видалити непотрібне відео зі своєї сторінки в вк.

А, може, і це буде Вам цікаво: