Zzima.com — сайт розробника безкоштовних онлайн ігор, об’єднаних під назвою Zzima. Краса і геймплей цих ігор є темою для окремої статті, тут буде розглянута більш нагальна проблема: дуже часто користувач, що встановив Zzima на свій комп’ютер, стикається з проблемами при спробі видалення гри Zzima з комп’ютера.

У розділі панелі управління, призначеному для видалення встановлених програм, іконка гри Zzima може бути відсутнім, а вбудований в програму дєїнсталлятор нічого не видаляє: після виконання запропонованих дій він просто призводить невдалого користувача назад посилання по установці гри.

Тим не менш, стерти Zzima зі свого комп’ютера досить просто: потрібно лише скористатися порадами, наведеними в статті. Для видалення потрібно лише бажання і трохи часу.

Існує кілька способів видалення Zzima:

1) Перший спосіб — видалення Zzima.com з комп’ютера за допомогою спеціальної утиліти. В даний час є безліч утиліт, що дозволяють без проблем розібратися з Zzima або який-небудь інший нав’язливою програмою. Будь-яку з них дуже просто знайти і скачати, надрукувати їх назву в будь-якому пошуковику. SpyHunter від Enigma Software Group, Antimalware від Security Stronghold і деякі інші програми дозволяють без труднощів видалити з комп’ютера шкідливі програми в автоматичному режимі. Алгоритм дій завжди приблизно однаковий і простий:

  • Викачуємо і встановлюємо на комп’ютер програму для установки цієї утиліти.
  • Після установки запускаємо перевірку комп’ютера і слідуємо видаються програмою рекомендацій.

Явна перевага такого способу видалення Zzima — простота. Не треба ні в що вникати, спеціальна програма гарантовано видалить Zzima.com із системи. Після перевірки комп’ютера і виконання отриманих рекомендацій, всі файли і записи в реєстрі, створені Zzima (Launcher), будуть видалені. Крім того, SpyHunter або Antimalware здатні захистити комп’ютер від інших шкідливих програм, виправити некоректну роботу браузера і його налаштувань, а також включають антивірусну підтримку комп’ютера.

2) Другий спосіб — видалення небажаного програмного забезпечення “Ззима” вручну. Тут доведеться витратити трохи більше часу і зусиль — але і цей варіант дуже простий. Досить видалити папку, в якій знаходиться Zzima, і потім вручну почистити реєстр комп’ютера. Zzima встановлюється в папку C:Documents and SettingsИмя пользователяApplication Data, тому знайти її не складе праці. Реєстр можна почистити за допомогою безкоштовної програми CCleaner або аналогічної.