Як відформатувати USB flash карту пам’яті (флешку)?

Як відформатувати USB flash карту памяті (флешку)?
Коли на вашій флешці накопичилося багато інформації і вона вам більше не потрібна, її можна видалити за допомогою виділення всіх об’єктів і натискання кнопки «Delete». Але це, на жаль, не видалить приховані папки або файли. Тому кращим способом позбавлення від всього не потрібного на USB флеш-накопичувачі буде «форматування».

Якщо висловитися «по народному», то форматування флешки – це повне очищення перебувають в неї файлів та папок. Для того, щоб відформатувати флешку необхідно:

1. Вставте вашу флешку в USB вихід вашого системного блоку або ноутбука.

2. Заходимо в «Мій комп’ютер» і чекаємо поки накопичувальне пристрій з’явиться в розділі «Пристрої зі знімними носіями».

3. Після чого тиснемо правою кнопкою миші по ярлику з вашої флешкою. У контекстному меню вибираємо пункт «Форматувати».

Як відформатувати USB flash карту памяті (флешку)?
4. З’явиться діалогове вікноФорматування …», де замість троеточия буде найменування вашого знімного накопичувача.

Як відформатувати USB flash карту памяті (флешку)?
5. В розділі «Ємність» вам нічого змінювати, адже обсяг пам’яті на флешці статичний.

В розділі «Файлова система» рекомендую встановити NFST або FAT32. Обидві ці системи добре працюють з наявними на флешці файлами не залежно від пристрою, який ви будете вставляти накопичувач (наприклад музичні плеєр або планшет).

«Розмір кластера» зазвичай система виставляє сама, підбираючи максимально ефективне значення, але якщо це не відбулося, то рекомендую виставити варіант «Стандартний розмір кластера».

Розділ «Мітки томи» вказуєте за бажанням.

«Способи форматування» – за замовчуванням у вас буде виставлений прапорець «Швидке (очищення змісту)». Найчастіше цього досить, щоб видалити всю наявну інформацію на флешці.

6. Після вибору всіх необхідних опцій і налаштувань натисніть на кнопку «Почати», що запустить процес форматування вашого знімного носія.

Як відформатувати USB flash карту памяті (флешку)?
7. Далі з’явиться вікно попередження, яке повідомляє про безповоротність процесу форматування, тобто дані будуть видалені без можливості їх відновлення. Тиснемо «ОК».

Як відформатувати USB flash карту памяті (флешку)?
Після чого почнеться процес форматування. Якщо у вашої флешки є світловий індикатор – вона буде моргати. По закінченню форматування з’явиться нове вікно, що повідомляє про завершення процесу. Вам потрібно просто натиснути «ОК».

Як відформатувати USB flash карту памяті (флешку)?

У розділі «Спосіб форматування» рекомендую прибрати прапорець опції «Швидке (очищення змісту)», оскільки можливий варіант видалення всіх файлів і папок. Якщо ви приберете прапорець, то форматування буде проходити значно довше, але процес «очищення» флешки буде більш повним.