Як це не дивно прозвучить, але іноді робота антивіруса стає якимось «надійним перешкодою» на шляху до досягнення якої-небудь мети. Витіювато сказано, однак подібний вислів як не можна краще підходить в тій ситуації, коли «оберігає жучок» вибірково блокує вкрай необхідний інтернет контент або ж проявляє зайву обережність і заважає роботі ресурсоємних програм. Саме в такі моменти користувач і замислюється про те, як відключити Доктор Веб на Віндовс 7, вісімці або ж новомодної Windows 10. Що ж, давайте розберемося з цим питанням і розглянемо простий приклад ручний деактивації згаданого програмного захисника.

Тимчасове відключення антивірусного захисту Dr.Web

Насправді, все вирішується досить просто, буквально кількома натисканням відповідних кнопок.

  • Знаходимо в системному треї іконку антівірусника і клікаєм по ній одній з кнопок мишки.
  • Відкриваємо замочок у спливаючому меню і активуємо пункт «Компоненти захисту».

 

  • Далі, необхідно відключити опцію «Spider Guard», що легко досягається шляхом переміщення графічного повзунок у положення «викл».
  • В деяких випадках, можливо, потрібно деактивація ще однієї служби захисту «Firewall» — перемістіть повзунок вліво.

  • Якщо ж вам потрібно провести тотальне відключення захисту, тобто деактивувати всі програмні модулі антивірусу, то зробіть вже відомі вам дії у всіх пунктах меню «Компоненти захисту».

Втім, завершивши свої «екстремально важливі» справи, не забудьте знову активувати антивірусні модулі Dr.Web. Будьте розсудливі, шановні читачі!