Як відключити https Google Chrome

Протокол https є одним з основних протоколів для обміну даними в інтернеті з великою історією, який до того ж ще й захищений! Сам протокол https це розширена версія протоколу http, який перероблений з метою підвищення безпеки при роботі з інтернет ресурсами. Даний протокол був створений компанією Netscape Communications, для свого дітища – браузера Netscape. По суті, протокол https не є чимось окремим і вкрай новим, це все лише той самий http протокол, який просто працює через зашифровані канали, тим самим підвищуючи безпеку користувачів всесвітньої павутини. Однак бувають випадки некоректної роботи протоколу на певних ресурсах інтернету на увазі криворукості багатьох веб-майстрів, або нестабільності вашого інтернету. У таких випадках можна відключити протокол https, скориставшись технічної сторінкою браузера Google Chrome. Що цікаво, відключити протокол https просто зайшовши в налаштування браузера Гугл Хром неможливо, так як політика браузера заточена, насамперед, на безпечний серфінг в інтернеті. Втім, перейшовши саме на технічну сторінку браузера, ви можете відключити https протокол для конкретно взятих сайтів, з якими у вас виникають труднощі в роботі.

Відключити протокол https в браузері Google Chrome досить просто, хоч і знайти це в настройках браузера не представляється можливим. Необхідно лише виконати по пунктах наступну інструкцію:

Як відключити https Google Chrome

 • Закрити всі вкладки браузера, залишивши лише базову вкладку. Думаю пояснювати, як це зробити буде зайвим, якщо вже ви задалися питанням, як відключити https протокол, значить, ви вмієте виконувати примітивні дії з вашим браузером;
 • Очистити всю історію, файли сокетів тощо. Для цього необхідно натиснути в правому верхньому куті, під хрестиком невелику кнопку з декількома лініями і вибрати у спливаючому списку пункт «Історія» (це також можна зробити, використовуючи поєднання клавіш «Ctrl + H») – перед вами з’явиться список всіх сайтів, які ви відвідували, а поруч кнопка «Очистити історію», натиснувши яку ви побачите всі налаштування, очищення історії браузера Гугл Хром;
 • Набрати в адресному рядку браузера наступну команду: chrome://net-internals/#hsts – щоб не помилитися, краще скопипастить команду з даної статті. Ця команда призначена для запуску технічної сторінки браузера Google Chrome, на якій містяться тонкі налаштування, призначені для дуже досвідчених юзерів;
 • У полі «Delete Domain» пишемо ім’я домену сайту, де потрібно відключити https протокол (наприклад: криво_работающий_сайт.ги) і тиснемо кнопку «Delete». Це необхідно, щоб відключення протоколу https відбувалося для конкретно взятого сайту, так як відключення даного протоколу на всіх сайтах відразу неможливо, а навіть якщо і можливо, то дуже небезпечно.
 • Як відключити https Google Chrome

  Готово! Коли будете набирати адресу сайту в браузері, просто введіть його, використовуючи протокол http, і насолоджуйтеся незахищеним з’єднанням! Однак майте на увазі, що погана робота деяких ресурсів, не завжди пов’язана з некоректною відпрацюванням протоколу https.

  Як відключити https Google Chrome

  Рекомендую вам не займатися відключенням https протоколи на тих сайтах, де ви часто буваєте і яким не довіряєте. Відключення протоколу https – це завжди ризик, тому подбайте, щоб ваш антивірус і файрвол знаходилися в робочому стані, а бази були оновлені до останніх існуючих версій. Відключати https протокол варто тільки в тому випадку, якщо інакше ресурс відмовляється працювати як треба.

  Успіхів вам в серфінгу і не забувайте про безпеку вашого комп’ютера і даних на ньому містяться!