Автоматичне оновлення Windows дозволяє встановлювати системні файли, які включають в себе дані по оптимізації і допомагають виправити помилки виникають в процесі роботи. За замовчуванням опція включена і починає перевіряти наявність оновлень, і здійснювати їх завантаження при кожному активному підключенні до інтернету.

Багато користувачі не вважають цю функцію корисною, адже після їх установки нерідко трапляються збої і система починає глючити, або зовсім виходить з ладу. Розглянемо передбачено розробниками відключення опції і як це зробити.

Сьогодні ми розглянемо:

  • 1 чи Можна вимкнути оновлення 7-ї версії Віндовс
    • 1.1 Перший варіант
    • 1.2 Другий варіант

Чи можна вимкнути оновлення 7-ї версії Віндовс

Перший варіант

Спочатку перемістимося в «Панель управління — Система і безпека – Центр оновлення Windows». Зліва знаходимо розділ «Настройка параметрів». Виставляємо «Не перевіряти наявність оновлень (не рекомендується)». І підтверджуємо зміни.

Після цього можна самостійно шукати і встановлювати важливі файли. Автоматичний режим стане недоступний.

Якщо вибрати «Завантажувати оновлення, але рішення по їх установці приймаються мною», то буде здійснюватися лише пошук, а установкою займеться користувач самостійно.

Другий варіант

При бажанні можна повністю відключити опцію. Знову відкриємо «Панель управління – Система і безпека», потім «Адміністрування – Служби».

Знаходимо «Центр оновлення Windows».

Відключаємо, а потім зупиняємо службу. Підтверджуємо.

Після виконаних дій небажані оновлення більше з’являтися не будуть. Це допоможе убезпечити себе від несправностей, заощадить місце на жорсткому диску. При включенні комп’ютера більше не доведеться чекати поки Віндовс здійснить налаштування. До речі швидкість інтернету також може трохи збільшитися. А ось відмовившись від оновлень, ви втрачаєте багато переваги, які належать власникам ліцензійної версії.