Windows 10 — чудова операційна система. Вона швидка, зручна, функціональна. Однак, є одна річ в Windows 10, яка вкрай дратує користувачів — це регулярні автоматичні оновлення. Причому, часом їх установка доводиться зовсім ні до місця. Тим більше, при установці чергового оновлення може відбутися збій, і тоді воно буде намагатися встановитися знову і знову, відчуваючи ваші нерви і продовжуючи витрачати ваш дорогоцінний час.

Сьогодні ми розповімо про те, як відключити автоматичне оновлення windows 10 назавжди і поділимося з вами кількома методами, які допоможуть вам у цьому.

Попередження: автоматичні оновлення — корисна річ. Вони можуть вберегти ваш комп’ютер від новітніх загроз і вірусів, а також поліпшити працездатність системи. Але якщо ви твердо впевнені в необхідності відключення автоматичних оновлень Windows 10 назавжди — ми допоможемо вам у цьому.

Як відключити автоматичне оновлення windows 10

Спосіб 1: зупиніть сервіс WIndows update

Центр оновлень Windows 10 — це просто ще один процес у системі, який можна зупинити, як і будь-який інший. Зробити це дуже просто:

 • Відкрийте командний рядок клавішами Win+R (Win — це клавіша з логотипом ОС), надрукуйте services.msc і натисніть «Enter».
 • Зі списку процесів виберіть «Центр оновлення Windows»
 • 3.В розділі «Тип запуску» виберіть «вимкнути».

  4.Перезавантажте комп’ютер

  Спосіб 2: установка лімітного підключення

  Microsoft спробував подбати про користувачів з «лімітними» тарифними планами інтернету і дає їм можливість відключити завантаження оновлень Windows 10 при використанні подібного інтернету.

  Зробити це також вкрай просто.

 • Відкрийте «Установки» (клавішами Win+I, де Win — це клавіша з логотипом ОС)
 • Виберіть розділ Мережа й інтернет»
 • Виберіть «Wi-fi» і натисніть кнопку «додаткові параметри»
 • Увімкніть «Лімітне підключення»
 • Тепер ваш комп’ютер більше не буде завантажувати оновлення при використанні мережі Wi-fi.

  Примітка: якщо ваш комп’ютер підключений по кабелю Ethernet, то він все одно продовжить качати оновлення, так як «лімітне» підключення працює тільки з Wi-fi. Не дуже продумано, правда?)

  Спосіб 3: Редактор групової політики

  Цей метод допоможе лише наполовину: Windows все одно буде повідомляти вас про нові оновлення, але не буде встановлювати їх автоматично (як і в попередніх версіях Windows). Втім, важливі оновлення безпеки по раніше встановлюватимуться автоматично.

  Примітка: користувачі Windows 10 цей метод не підійде — він підходить тільки власникам Windows 10 Education, Pro і Enterprise.

 • Відкрийте командний рядок клавішами Win+R (Win — це клавіша з логотипом ОС), надрукуйте gpedit.msc і натисніть «Enter».
 • Перейдіть до «Конфігурація комп’ютера -> Адміністративні шаблони -> Компоненти Windows -> Центр оновлення Windows»
 • Відкрийте параметр «автоматичне оновлення», виберіть «Вимкнути» і натисніть ОК.
 • 4.Відкрийте «Установки» ( Win+R), перейдіть Оновлення і безпека» Центр оновлення Windows» і натисніть «перевірити оновлення». Це необхідно,щоб застосувати нові налаштування автоматичного оновлення WIndows. В даному випадку оновлення, швидше за все, знайдуться — але в майбутньому встановлюватися не будуть автоматично

  5.Перезавантажте комп’ютер.

  Якщо у вас немає доступу до групової політики — можна відключити автоматичне оновлення WIndows 10 через реєстру:

 • Відкрийте командний рядок клавішами Win+R (Win — це клавіша з логотипом ОС), введіть regedit і натисніть «Enter»
 • Перейдіть по дорозі: HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREPoliciesMicrosoftWindowsWindowsUpdateAU
 • Натисніть правою кнопкою миші в будь-якому вільному місці, «Створити» — «Параметр DWORD 32-біта».Назвіть новий параметр «NoAutoUpdate» і привласніть йому значення 1 (одиниця)
 • Відкрийте «Установки» ( Win+R), перейдіть Оновлення і безпека» Центр оновлення Windows» і натисніть «перевірити оновлення». Це необхідно,щоб застосувати нові налаштування автоматичного оновлення WIndows. В даному випадку оновлення, швидше за все, знайдуться — але в майбутньому встановлюватися автоматично не будуть.
 • Перезавантажте комп’ютер.
 • Спосіб 4: програма для відключення автоматичного оновлення Windows 10

  Після виходу Wind0ws 10 з’явилося безліч програм для кастомізації системи і відключення певних функцій ОС (наприклад, програми для відключення стеження в Windows 10). Також є ряд програм для відключення автоматичного оновлення Windows 10.
  Однією з таких програм є «Win Updates Disabler»
  Завантажуєте програму, запускаєте (потрібні права адміністратора) і відзначаєте галочкою пункт «Відключити оновлення Windows». Натискаєте кнопку «Застосувати зараз», перезавантажуємо комп’ютер.
  Крім іншого, програма вміє відключати «Центр безпеки Windows», «Захисник Windows» і вбудований брандмауер.

  Отже, сьогодні ми розглянули кілька методів, які дозволять вам відключити автоматичне оновлення Windows 10. Сподіваюся, стаття виявилася корисною для вас.