Як відключити оновлення Windows 8: 2 способи

Автоматичне оновлення Windows 8 є обов’язковою опцією, тому включено за замовчуванням. Усуває знайдені раніше помилки та уразливості, підвищує загальну продуктивність ПК або ноутбука. Запускається автоматично, але не завжди в зручний час. У зв’язку з цим деякі користувачі хочуть відключити автоматичне оновлення Windows 8.

Як відомо, подібна процедура може сильно навантажувати комп’ютер (особливо старий). А якщо ви працюєте над якимось проектом або граєте в гру, то вона буде заважати.

Ще один її мінус – неможливість вимкнути ПК до завершення процедури. А що робити, якщо вам потрібно терміново піти? Не залишати комп’ютер включеним. Подібних причин існує чимало. Але вирішити цю проблему дуже просто. І нижче наведена інструкція про те, як відключити оновлення Windows 8. На вибір пропонується 2 способи – вибирайте, який зручніше.

Як відключити автоматичне оновлення Windows 8?

У зв’язку зі зміненим інтерфейсом звичні операції в Віндовс 8 виконуються трохи по-іншому. Зокрема, панель управління знаходиться не у Пуску, як у «сімці», а в бічному меню Hot Corners. Втім, нічого складного тут все одно немає – просто трохи змінився порядок дій.

Про те, як виконати цю процедуру в «сімці», читайте тут – Як повністю відключити оновлення до Windows 7?

Отже, щоб вимкнути оновлення Windows 8:

 • Відкрийте бічне меню на раб. столі і зайдіть в «Настройки» (або натисніть Win + I).Як відключити оновлення Windows 8: 2 способи
 • Потім натисніть на рядок «Панель управління».Як відключити оновлення Windows 8: 2 способи
 • Знайдіть ярлик «Центр оновлення Windows» і запустіть його.Як відключити оновлення Windows 8: 2 способи
 • Натисніть на рядок «Настройка параметрів».
 • Як відключити оновлення Windows 8: 2 способи

  Відкриється нове вікно, в якому ви зможете вимкнути автоматичне оновлення Windows 8. Для цього виберіть пункт «Не перевіряти наявність…». Щоб зберегти настройки, натисніть кнопку «ОК».

  Як відключити оновлення Windows 8: 2 способи

  Враховуйте, що якщо ви вирішите відключити центр оновлення Windows 8, то це також торкнеться вбудованого антивіруса. Він перестане оновлюватися, що знизить рівень безпеки ПК або ноутбука. Але проблема не актуальна після установки будь-якого іншого антивіруса.

  Вищеописаний спосіб підходить в тих випадках, якщо потрібно відключити оновлення на Віндовс 8 тимчасово. Тобто, щоб потім запустити їх вручну – у зручний час. Якщо ж ви хочете відключити оновлення до Windows 8 назавжди, то тут краще використовувати інший спосіб.

  Це теж цікаво: Як настроїти батьківський контроль в Віндовс 8?

  Як відключити оновлення на Віндовс 8 назавжди?

  Щоб повністю зупинити пошук оновлень, необхідно відключити службу, що відповідає за це завдання. Тоді ця проблема більше не буде вас турбувати.

  Отже, якщо хочете відключити оновлення Віндовс 8 на ноутбуці назовсім, тоді виконайте наступне:

 • Знову зайдіть в «Панель управління» (див. перші 2 пункти вище) і клацніть на «Адміністрування».Як відключити оновлення Windows 8: 2 способи
 • Знайдіть ярлик «Керування комп’ютером» і запустіть його.Як відключити оновлення Windows 8: 2 способи
 • У новому вікні виберіть «Служби і додатки», а потім «Служби». Після цього знайдіть пункт «Центр оновлення Windows» і натисніть на ньому подвійне клацання, щоб відкрити настройки.Як відключити оновлення Windows 8: 2 способи
 • В полі «Тип запуску виберіть пункт «Відключена», натисніть кнопку «Зупинити», а потім «Застосувати».
 • Як відключити оновлення Windows 8: 2 способи

  Цей спосіб повністю відключає пошук оновлень на комп’ютері або ноутбуці під управлінням Віндовс 8, тому вони більше не запустяться.

  Але тут є один невеликий нюанс: при установці програм від Microsoft, ця служба може знову включитися. Тобто, всі налаштування скидаються на колишні. Враховуйте це.

  Читайте також: Як зайти в BIOS на Windows 8?

  Потрібні оновлення Windows 8?

  Вічне філософське питання – чи потрібні оновлення до Windows 8? Розробники Microsoft однозначно дадуть вам відповідь – «Так». Як і багато користувачів ПК. Адже не дарма ж ця опція включена за замовчуванням.

  З іншого боку, вона завжди запускається не вчасно і постійно заважає. У зв’язку з цим виникає бажання зайти в центр оновлення Windows 8 і вимкнути його.

  Зупинити на час або назавжди – це вже друге питання. І однозначної відповіді на нього немає. На користь першого рішення говорить той факт, що патчі підвищують безпеку Віндовс і покращують продуктивність ноутбука або комп’ютера. А на користь другого – відключення даної служби ніяк не позначається на роботі ПК. Це доведуть тисячі користувачів, які повністю заблокували її і забули про неї.

  Так, перший час, поки ОС сира, цю службу бажано залишити включеною. Але оскільки Віндовс 8 вийшла давно, то сьогодні вона вже працює стабільно. Тому, рішення відключити пошук оновлень Windows 8 ніяк не позначиться на безпеці ноутбука або ПК.

  На цьому все. Тепер ви в курсі, як відключити оновлення Windows 8 і легко зможете це зробити. А зупиняти службу тимчасово або назавжди – вирішуйте самі.