Добрий день. Я використовую Google Chrome чи не з моменту офіційного анонсу, і мені він дуже подобається. І ось зараз вже так вийшло, що вже навіть Opera перейшла на движок Chromium і по своїй суті є тим же Chrome, тільки з трохи зміненою оболонкою і «іншими» функціями. Я вже писав якось про те, як змінити місце зберігання кешу в браузерах. Сьогодні ж затроним трохи іншу тему, а саме: відключення вбудованого в браузер плагін для перегляду. Не можу толком пояснити навіщо це, але мені не подобається те, що файли .pdf відкриваються в браузері. Мені зручніше використовувати Acrobat Reader або STDU Viewer. Якщо ж у вас плагін чомусь перестав працювати, а він вам потрібен, завдяки цій статті ви дізнаєтеся як його ввімкнути.

Який браузер вам потрібен:
1. Google Chrome і все Chromiun подібні браузери (CoolNovo, Mozilla, Рамблер Ніхром, Яндекс.Браузер, Интернет@mail.ru)
2. Mozilla Firefox

1. Google Chrome і всі браузери на движку Chromium (CoolNovo, Mozilla, Рамблер Ніхром, Яндекс.Браузер, Интернет@mail.ru). Також може спрацювати для Opera вище 15 версії.

1) Відкриваємо браузер і вбиваємо в адресному рядку наступне:

chrome://plugins/

Потрапляємо на сторінку плагінів:

2) Шукаємо пункт «Chrome PDF Viewer» та відключаємо його. В залежності від браузера, пункт може називатися по іншому, наприклад, в Яндекс.Браузер viewer називається Yandex PDF Viewer.

Все, тепер файли .pdf будуть відкриватися через програму, встановлену у вас на комп’ютері.

2. Mozilla Firefox.

1) Відкриваємо браузер, тиснемо кнопку Firefox вгорі зліва ? «Налаштування» ? «Налаштування».

2) У вікні, що відкрилося, переходимо на вкладку «Програми». Вводимо в пошук Portable Document Format:

3) Вибираємо Portable Document Format (PDF) і тиснемо по трикутнику справа в правій колонці, тут вибираємо те, що ми хочемо робити з файлами PDF, вибравши останній пункт (використовувати інше) можна задати певну програму для відкриття файлів. Я віддаю перевагу вибирати «Зберегти файл», що буде викликати вікно завантаження файлу, а далі працювати з файлом як мені зручно.

На цьому все. Сподіваюся ця стаття виявилася вам корисною, натисніть одну з кнопок нижче, щоб розповісти про неї друзям. Також підпишіться на оновлення сайту, введіть свій e-mail у полі праворуч.

Спасибі за увагу 🙂

Матеріал сайту Skesov.ru