Як відомо, що більшість користувачів ПК не купують ліцензійну операційну систему Windows, а качають з інтернету. Після установки такої Windows, через деякий час з’являється (як правило) чорний екран, а в правому куті з’являється повідомлення про те, що «Windows 7 Build 7600 Ваша копія Windows не є справжньою». Почуття жаху і паніки виникає миттєво, правда? Але, в цьому немає нічого страшного, але, щоб з цим не стикатися, я Вам розповім, як позбавиться від перевірки достовірності операційної системи.УВАГА!!!
Звичайно ж, відключати перевірку автентичності без такої потреби не дуже добре, так як відключаючи цю перевірку комп’ютер позбавляється важливих оновлень безпеки. Але на деяких форумах є інформація про те, що дана перевірка видавала помилку, після чого з’являлося повідомлення про те, що «дана ОС не є ліцензійною». Ось саме для такого випадку я напишу, як це виправити.

1. Відкриваємо: Панель керування ? Система і безпека ? Адміністрування ? Локальна політика безпеки. Щоб менше витрачати часу на пошук, можна відкрити утиліту «Виконати» і в рядку ввести secpol.msc.

2. Правою кнопкою миші, вибираємо пункт: «Політика обмеженого використання програм ? Створити політика обмеженого використання програм. Після цього пункт «Політика обмеженого використання програм» розділиться на кілька інших підпунктів. Відкриваємо «Додаткові правила».


3. Натискаємо по порожньому місцю у списку «Додаткові правила» і вибираємо пункт «Створити правило для хеша».


4. У вікні, що з’явилося, натискаємо «Огляд» і вибираємо файл: C:WindowsSystem32WatWatAdminSvc.exe. А в пункті «Рівень безпеки» виставляємо «Заборонено» і натискаємо «ОК».


5. Тепер повторюємо пункт 4, але тільки вже вибираємо інший файл: C:WindowsSystem32WatWatUX.exe. І теж виставляємо «Рівень безпеки» на «Заборонено».


6. Створивши правила, потрібно перезавантажити комп’ютер. Після перезавантаження Ваш комп’ютер більше ніколи не спробує здійснити перевірку достовірності операційної системи.


Думаю ця стаття допомогла вам. Удачі!