Всім привіт! Прошу вибачення, що став писати так рідко, але цей проект є моїм хобі, а з часом стало дуже туго. Раніше, я всім рекомендував прекрасний відеоплеєр The KMPlayer, але кілька місяців тому він оновився і на мій погляд дуже сильно зіпсувався, якщо говорити точніше, в ньому з’явилася нав’язлива реклама на третину вікна.

Звичайно ж, і на моєму сайті є реклама, так як будь-який проект повинен окупатися, але реклама, на мій погляд, повинна бути не настільки нав’язливою. Відкриваєш фільм, а тут тобі реклама на пів екрану. Не порядок, що вже там. І раз ви потрапили на цю сторінку, значить це не подобається не тільки мені:)

Загалом, я знайшов вихід і ділюся ним з вами.

1) Отже, для того щоб позбутися від цієї панелі, нам необхідно внести невелике виправлення в файл hosts. І для тих, хто вже перейшов на Windows 8.1 (8) я рекомендую спочатку прочитати ось цю статтю про редагуванні файлу hosts в даних ОС. У Windows 7 проблем зазвичай немає, але якщо ви побачите про нестачу прав доступу, теж проходьте за посиланням. Отже, відкриваємо в текстовому редакторі файл hosts. Він знаходиться за наступним шляхом:

C:WindowsSystem32driversetc

2) Додаємо внизу документа наступну сходинку:

127.0.0.0 player.kmpmedia.net

І зберігаємо файл.

Після даних маніпуляція рекламна панель з KMPlayer перестане завантажуватися, що нам і потрібно було. Тепер ми можемо користуватися самою свіжою версією хорошого плеєра без перегляду неякісної реклами.

На цьому все. Сподіваюся ця стаття виявилася вам корисною, натисніть одну з кнопок нижче, щоб розповісти про неї друзям. Також підпишіться на оновлення сайту, введіть свій e-mail у полі праворуч.

Спасибі за увагу

Матеріал сайту Skesov.ru