Розробники соціальної мережі Вконтакте подбали про те, щоб ми отримували повідомлення про будь-яку зміну, яка відбувається у нас в обліковому записі. У зв’язку з цим ми чуємо характерний звук, коли отримуємо повідомлення, або наші записи або фотографії хтось лайкает. Ми отримуємо на пошту листа, якщо до нас хтось хоче додатися в друзі або у кого-небудь день народження.

Комусь це подобається, а когось може бісити. У зв’язку з цим я вирішив написати цю статтю, щоб ви навчилися відключати деякі оповіщення і не слухати вночі звуки, що доносяться з вашого телефону або ноутбука.

Зміст:

  • 1 Як відключити оповіщення вконтакте в повній версії
  • 2 Відключаємо повідомлення ВК в мобільному додатку на планшеті або телефоні
  • 3 Як відключити звук повідомлень Вконтакте швидко

Як вимкнути сповіщення вконтакте в повній версії

Заходимо на свою сторінку. Натискаємо на верхнє меню в правому кутку і з випав списку вибираємо пункт «Налаштування»:

У нас з правого боку з’являється нова менюшка, в якій нам потрібно натиснути на пункт «Оповіщення»:

От у нас і відкрилося віконце налаштування сповіщень. Дивимося на перший розділ. Це «Оповіщення на сайті».

Тут у нас є типи сповіщень. Якщо ми просто хочемо відключити ь звук повідомлень, то прибираємо галочку біля пункту «Включити звукові сповіщення». Якщо повністю хочете все відключити, то, природно, прибираємо всі пташки.

Також є «типи подій». Якщо ви, наприклад, хочете, щоб вас не турбували звуки, які вимовляються після того, як хтось лайкнув чергове ваше фото, то досить просто прибрати галочку біля пункту «Позначки «Мені подобається»».

Тепер спускаємося нижче і переходимо до розділу «Оповіщення по електронній пошті». Знадобитися він нам може в тому разі, якщо ми хочемо, щоб на пошту не приходили оповіщення про тих чи інших діях.

Якщо хочемо відключити який-небудь пункт, то прибираємо навпроти нього галочку.

Якщо взагалі хочете відключити оповіщення по пошті, то навпроти пункту «Частота сповіщень» вибираємо «Ніколи не сповіщати»:

Відключаємо повідомлення ВК в мобільному додатку на планшеті або телефоні

Запускаємо додаток і в лівому меню натискаємо на значок Шестерінки», який у нас означає «Налаштування»

На наступному етапі у налаштуваннях натискаємо на розділ «Повідомлення»:

У нас завантажуються всі види повідомлень. Для того, щоб відключити деякі з них, досить просто пересунути повзунок вліво. Якщо вас, наприклад, дратують попередження повідомлень у розмові, то натисніть на пункт «Повідомлення у бесідах»:

Пересуваємо повзунок ліворуч навпроти повідомлень, і ми більше не будемо отримувати сповіщення про нові повідомлення в бесідах.

До речі, якщо ви не знаєте, як створювати бесіди Вконтакте, то можете перейти за посиланням і прочитати.

Як вимкнути звук повідомлень Вконтакте швидко

Якщо нас дратує тільки звук, який лунає з ваших динаміків, коли вам приходить чергове повідомлення, то можна скористатися ще одним способом, щоб його вимкнути.

Заходимо на свою сторінку і натискаємо на пункт «Повідомлення»:

Дивимося в самий низ діалогів і знаходимо там посилання «Відключити звукові повідомлення»:

Ось і все, простіше просто. Ми з вами, дорогі друзі навчилися сьогодні позбавлятися від настирливих повідомлень, які надсилає нам соціальна мережа Вконтакте.

А, може, і це буде Вам цікаво: