Як відключити рекламу на Youtube?

Як відключити рекламу на Youtube?
При перегляді деяких відеороликів на всім відомому відеохостингу Youtube з’являється ну дуже багато рекламних блоків. Особливо це стосується відео, які тривають більше 30 хвилин. Я не затятий противник реклами в інтернеті, просто іноді вона буває уже занадто настирливою.

У цій статті я постараюся детально пояснити вам, як відключити рекламу на Youtube. Але для початку потрібно розібратися яким браузером ви користуєтеся.

Opera
У браузері Opera з цим завданням ідеально справляється розширення Adblock Plus. Воно блокує рекламні банери, які з’являються під час перегляду відео, а також медійні оголошення та оголошення з можливістю пропуску. Загалом повний набір, який якраз нам і потрібен.

Як відключити рекламу на Youtube?
Я використовую це розширення вже більше року, і поки збоїв в його роботі не помітив, тому рекомендую розширення Adblock Plus для відключення реклами на Youtube в браузері Opera. Більш докладно про те, як встановити розширення браузер Opera читайте тут.

Google Chrome

Раніше на сайті вже публікувалася стаття про доповнення, яке блокує рекламу в Google Chrome (можна прочитати тут). Називалося це розширення AdBlock. Ви, напевно, вже здогадалися, що принцип роботи AdBlock і Adblock Plus ідентичні.

Як відключити рекламу на Youtube?
AdBlock відмінно позбавить вас від настирливої реклами на Youtube. При експлуатації цього доповнення я також не помітив збоїв. Але все ж, якщо у вас з якихось причин не працює AdBlock, то ви можете встановити альтернативне додаток Adblock Youtube.
Як відключити рекламу на Youtube?

Яндекс браузер
Для Яндекс браузера існує також аналогічне доповнення, яке блокує рекламу при перегляді відео на Youtube. Називається воно Adguard. Його не потрібно встановлювати, адже Adguard йде як стандартне додаток. Досить лише включити, а також бажано оновити його, адже нові версії доповнення могли не встановитися автоматично.

Як відключити рекламу на Youtube?

Кожне описане в цій статті доповнення або розширення має альтернативні версії і ви можете встановити їх. Але не всі ці альтернативи будуть виконувати свою роботу сумлінно. Деякі з них можуть замість реклами Google Adsense “влепливать” свої рекламні блоки. Також не виключено потрапляння вірусу на ваш комп’ютер. Тому будьте обережні при виборі розширень (доповнень ) , які відключають рекламу на Youtube.