Добрий день. У зв’язку з деякими проблемами в роботі клієнта uTorrent(зокрема зависання при роботі з великими файлами), я вирішив спробувати що-небудь інше і встановив клієнт під назвою BitTorrent. Уявіть моє здивування, коли я побачив точно такий же інтерфейс, як і в uTorrent? Склалося враження, що це один і той же клієнт, тільки з трохи різними оболонками, як я дізнався трохи пізніше, виявилося що uTorrent викупила клієнт BitTorrent і тепер останній ґрунтується на вихідному коді uTorrent. Щож, може воно і так, але поки що проблеми в роботі я не помітив, тому вирішив залишитися на ньому. Але повернемося до суті нашої проблеми, як виявилося схожими виявилися не тільки интерефейс, але і реклама, зокрема розташування. Мене це не влаштувало і я вирішив її відключити. На щастя, завдяки схожості коду потрібно робити все теж саме, що і для uTorrent.

1) Тиснемо вгорі вікна на вкладку «Налаштування» і відкриваємо «Налаштування програми».

2) Відкриваємо розділ «Додатково», але дерево не розкриваємо, тиснемо саме по розділу.

3) Вводимо в поле «Фільтр» слово «offers» без лапок. Відобразиться список схожих налаштувань.

4) Шукаємо параметри «offers. left_rail_enabled» і «offers.sponsored_torrent_offer_enabled», зазвичай вони в самому низу списку. Перемикаємо обидва в режим «False«, для цього вибираємо кожен і внизу вікна переставляємо крапку на «Ні». Це прибере рекламу зверху і знизу ліворуч.

5) Але тепер з’явиться в нижньому лівому куті буде відображатися пропозицію про покупки про версії програми. Відключаємо і її. Так само, через фільтр шукаємо параметр «gui.show_plus_upsell» і переводимо його в режим «False».

Після цих дій залишається тільки перезапустити клієнт і радіти відсутності реклами.

На цьому все. Сподіваюся ця стаття виявилася вам корисною, натисніть одну з кнопок нижче, щоб розповісти про неї друзям. Також підпишіться на оновлення сайту, введіть свій e-mail у полі праворуч.

Спасибі за увагу

Матеріал сайту Skesov.ru