Багато користувачів, які перейшли на нову операційну систему від компанії Microsoft, могли вже помітити (і відчути) деякі зміни в інтерфейсі. Тому неодноразово можна помітити питання на форумах або в пошуковому рядку про розташування тих чи інших елементів управління і налаштування ОС.

Сьогодні давай з вами поговоримо про Панелі інструментів, а точніше про те, як відкрити Панель інструментів Windows 10. Розглянемо кілька варіантів вирішення цієї, здавалося б, просто завдання.

Початковий екран і панель завдань

Відкрийте головне меню. У ньому відшукайте «Всі програми», а потім перейдіть в розділ «Службові-Windows». У цьому розділі ви знайдете «Панель управління», за якою необхідно клацнути правою кнопкою миші.


Виберіть один з двох перших пунктів для закріплення «Панелі управління» на початковому екрані або на панелі завдань.

Пошук

Звична для багатьох функція ще з Windows 7. Вона якраз і необхідна для того, щоб шукати додатки, місце розташування яких ви не знаєте. Щоб відкрити пошук в Windows 10 необхідно натиснути комбінацію клавіш «Win+S». Або ж ви можете скористатися пошуковою рядком в панелі завдань.


Введіть в рядок пошуку шуканий запит. У нашому випадку необхідно дізнатися відшукати «Панель управління» – отже, так і вводимо «Панель управління». Взагалі досить просто ввести слово «панель».

Контекстне меню Пуск

Тут вже простіше нікуди. Щоб відкрити Панель керування в ос Windows 10 через меню Пуск необхідно викликати в останньому контекстне меню (натисканням правої кнопки миші). Потім вже відшукайте пункт «Панель управління» і клацніть по ньому.


За допомогою цього методу ви також можете додавати в меню Пуск і інші системні утиліти, які не можете відшукати або хочете мати до них швидкий доступ.