Добрий день. Нарешті я сів писати першу статтю в цьому році. Як-то зовсім розслабився за такі довгі новорічні свята, вже навіть пройшла одна робоча тиждень і ми її пережили. А ще я тепер записаний на турнірі BFCL Cup#7 і хоча навряд чи ми вийдемо хоча б у чверть фіналу (не на стільки моя команда задроти), але тренування йдуть і часу на сайт залишається мало. Але вистачить виправдовувати, прямо зараз я пишу і це добре.

Отже, суть проблеми проста: яким-небудь чином на ваш комп’ютер потрапив вірус, ви вже видалили з допомогою Dr.Web CureIT або Kasperskiy LiveCD, але в систему вже були внесені деякі неприємні зміни, наприклад вимкнений пункт «параметри папок і пошуку» або навіть немає можливості відкрити диспетчер завдань. І якщо першому випадку я вже писав, то про друге розкажу зараз. Взагалі, після позбавлення від вірусу я завжди раджу зробити перевірку системних файлів стандартними засобами ОС. І я вам теж рекомендую це зробити перед тим, як починати діяти за інструкцією.

Відновлення через редактор групових політик

Не підходить для базових версій Win8 і Win 7.

Цей спосіб не є універсальним, так як Microsoft затиснули установку редактор групових політик в базові та найпростіші з версії своїх операційних систем. Але якщо у вас випуск Win8 pro, Win7 Home Premium або вище, то тоді він вам підходить. Все-таки він більш зручний спосіб.

 • Відкриваємо редактор групових політик. Для цього затискаємо клавіші Win+R, вводимо gpedit.msc і тиснемо ОК.
 • Відкриваємо наступний розділ: Політика «Локальний комп’ютер» — Конфігурація користувача — Адміністративні шаблони — Система — «Варіанти дії після натискання CTRL+ALT+DEL».
 • У правій частині вікна є пункт «Видалити диспетчер завдань» і як видно на скріншоті, за замовчуванням він має стан «Не встановлено». Після дії вірусу він буде в стані «Включено» і нам потрібно це виправити, тому відкриваємо його властивості і переводимо перемикати або в стан «Вимкнено» або «Не встановлено». Тиснемо “ОК”, щоб зберегти налаштування.
 • Перезапускаємо систему, щоб вона відновила свої налаштування у відповідності з нашими змінами.
 • Відновлення через редактор реєстру

  Цей метод універсальний.

 • Спершу, звичайно ж, відкриваємо редактор реєстру. Для цього тиснемо Win+R, вводимо regedit і тиснемо ОК.
 • Переходимо в наступну гілку: HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesSystem. І бачимо параметр «DisableTaskMgr» зі значенням «1«. Його нам потрібно видалити або змінити його значення на 0. Саме цей параметр відповідає за відключення диспетчера завдань.
 • Для надійності перевіряємо ще гілку: HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesSystem, так як там може виявитися такий же параметр. Якщо він є, то видаляємо його теж (якщо розділу не існує, то і параметра теж не існує).
 • Перезапускаємо комп’ютер, встановлюємо якийсь антивірус (можна абсолютно безкоштовний Microsoft Security Essential, який вбудований в Win8 і Windows 10 і доступний для скачування на Win7) і радіємо життю.
 • На цьому все. Сподіваюся ця стаття виявилася вам корисною, натисніть одну з кнопок нижче, щоб розповісти про неї друзям. Також підпишіться на оновлення сайту, введіть свій e-mail у полі праворуч або підписавшись на групу Вконтакті.

  Спасибі за увагу!

  Матеріал сайту Skesov.ru