Для багатьох користувачів ПК аккаунт в Google є основним сервісом. Так як там є Gmail пошта, Гугл Документи, Google Plus, Ютуб канал і інші сервіси. Втрачати дані від усього цього просто категорично не можна! Але якщо вже таке сталося, то давайте разом його відновимо.


Отже, як можна відновити обліковий запис Гугл?

Спочатку, звичайно ж, пробуйте всі варіанти пароль які ви пам’ятаєте. Якщо вже увійти не виходить натискаємо «Забули пароль?».


Тут вам пропонують ввести хоч якусь частину пароля, що ви пам’ятаєте. Якщо ви вгадаєте хоча б 60% пароля сервіс Гугл впустить вас у ваш аккаунт. Якщо не виходить то натискаємо на «Важко відповісти».


Тут вже підключаються дані, які ви вказували під час реєстрації, а саме ваш номер телефону. Google приховує весь номер телефону і показує останні три цифри, якщо вони від вашого телефону, то все просто. Натискаєте «Продовжити» через 10-20 секунд вам прийде СМС з кодом, який після введення впустить вас в аккаунт і попросить вказати новий пароль, який ви вже запишіть і не забудете.


Як ви здогадалися якщо ви не пам’ятаєте номер телефону, то йдемо далі. Натискаємо на «Я не можу скористатися телефоном», тепер сервіс Google пропонує надіслати вам пароль на резервний Емейл який ви вказували при реєстрації. Якщо ви не вказували його, то цього пункту у вас не буде. При натисканні на «Продовжити» вам вишлють на резервний Емейл посилання з постановами пароля.


Ну і останній шанс, якщо ви взагалі нічого не пам’ятаєте, то вам просять відповісти на кілька запитань. Натискаємо на «Відповісти на кілька запитань», вас просять ввести e-mail для зв’язку з вами. І натискаємо «Продовжити».


Тут вас просять вказати коли ви останній раз були на акаунті і в якому місяці створили його. Час створення облікового запису можна вказати приблизно, але коли ви були останній раз потрібно вказати бажано точно. Можете запитати у кого-то коли ви писали Емейл або завантажували відео на Ютуб. Або Google Plus щось додавали в стрічку.

Знову ж при правильному відповіді вам відразу ж дадуть пароль вже на вказаний вами новий Емейл.


Якщо ви відповідаєте не вірно у вас запитують ще одне питання. Питання далі можуть бути у кожного різні. Наприклад, у мене був такий:


Відповіді на дане питання я звісно теж не знав. І вже самий сумний рівень відновлення акаунті це коли ви надсилаєте запит до тех. підтримки. Тут потрібно вказати хоч якісь дані. Емейли з ким ви списувалися нещодавно, як ви використовуєте обліковий запис і все таке, що могло б їм довести, що ваш аккаунт.


Все на цьому вже способи закінчуються, тут починається вже листування в живу з оператором тех. підтримки. В основному так само ви говорите коли і що було у вас на акаунті, він це перевіряє і дає вам посилання на відновлення пароля.

У дуже важких випадках оператор тех. підтримки навіть просить ваш телефон і зв’язується з вами.