Доброго дня. Чесно скажу, Ubuntu мені дуже сподобалася і скоро встановлю її на комп’ютер батька, так як він далі браузера і скайпа в комп’ютері не заходить:) Але повернемося до нашої улюбленої проблеми — Microsoft Windows. Якщо конкретно, то це зникнення пункту «Змінити параметри папок і пошуку» у провіднику і панелі управління, до слова буде сказано, що це не зовсім вина Била, а з більшою часткою ймовірності є наслідком дій якого-небудь шкідливого гада на комп’ютері.

Тому першим ділом дуже рекомендую перевірити систему яким-небудь LiveCD від Dr.Web або Kaspreskiy. Так як за допомогою цієї інструкції ви відновите кнопку, але шкідник може знову її прибрати. Якщо ви вже перевірили систему і готові до відновлення, то далі діємо по інструкції. До речі, я ще написав статтю про відновлення диспетчера завдань.

Інструкція

 • Відкриваємо редактор реєстру Windows, для цього натискаємо клавіші Win+R, вводимо команду regedit і тиснемо ОК.
 • Відкриваємо наступні гілки в розділі налаштувань користувача:
  HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesExplorer
  HKEY_CURRENT_USERSoftwarePoliciesMicrosoftInternet ExplorerRestrictions

  У першій шукаємо параметр NoFolderOptions
  У другій — NoBrowserOptions

 • Якщо у них значення дорівнює 1, значить це і є наша проблема. Видаляємо їх або міняємо значення на 0.

 • Деякі шкідники записують значення в розділ налаштувань для всіх користувачів, тому дивимось і в ньому.

  HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesExplorer (NoFolderOptions)
  HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREPoliciesMicrosoftInternet ExplorerRestrictions (NoBrowserOptions)

  Якщо є, то так само міняємо значення на 0 або видаляємо зовсім. Після внесення змін може знадобитися перезавантаження комп’ютера, якщо записи знову з’явилися в реєстрі, то починаємо активно шукати шкідника з допомогою антивірусного ПЗ. Для полегшення вашого життя пропоную скачати файл, який створює або змінить поточні параметри на значення 0.

 • На цьому все. Сподіваюся ця стаття виявилася вам корисною, натисніть одну з кнопок нижче, щоб розповісти про неї друзям. Також підпишіться на оновлення сайту, введіть свій e-mail у полі праворуч або підписавшись на групу Вконтакті.

  Спасибі за увагу!

  Матеріал сайту Skesov.ru