Як відновити повідомлення у Viber

Як відновити повідомлення у Viber

Viber – спеціальний додаток для спілкування користувачів. Розмова може здійснюватися у вигляді голосових і відео дзвінків, а також текстових повідомлень. Спочатку додаток було створено для мобільного телефону і планшета. Через деякий час вийшла повноцінна версія для ПК. Хоча якщо чесно, у мене вона так і не змогла встановитися.

Вибираючи режим відправки повідомлень на мобільному телефоні зберігається вся історія листування. Якщо користувач з якихось причин вирішив від неї позбутися, то вона буде видалена безповоротно. Що ж робити, якщо бесіду все ж потрібно відновити? Про це зараз і піде мова.

Сьогодні ми розглянемо:

  • 1 Як відновити повідомлення у Viber
    • 1.1 Зберегти історію у налаштуваннях Viber
    • 1.2 Використання спеціальних програм

Як відновити повідомлення у Viber

Зберегти історію у налаштуваннях Viber

Як я вже сказав раніше, видалені повідомлення відновленню не підлягають. Якщо ви попередньо не зберегли.

Для цього заходимо в Налаштування Viber – Виклики і повідомлення – Журнал електронних повідомлень». Тут ми можемо вибрати сервіс, через який будемо зберігати архів резервної копії.

Як відновити повідомлення у Viber

Якщо, приміром вибираємо Gmail, у нас буде сформовано електронний лист, який ми зможемо відправити на будь-яку адресу або зберегти в чернетках. У будь-якому випадку наша копія буде перебувати в цьому листі як прикріпленого файлу.

Як відновити повідомлення у Viber

Переглянути збережену переписку можна зберігши архів з вашої пошти в пам’ять телефону або на карту пам’яті. Після його розпакування, вам стануть доступні всі видалені повідомлення. Відкрити їх можна через мобільний додаток Microsoft Excel, яке попередньо скачується в PlayMarket.

Цей спосіб мені подобається більше, оскільки при збереженні на эмейл, архів можна відкрити з будь-якого пристрою. Це дуже зручно у випадку втрати телефону і т. п.

Використання спеціальних програм

Зберегти вашу переписку можна за допомогою програми Backup Text for Viber. Завантажуєте і встановлюєте його в Play Market.

Відкривши програму почнеться завантаження усіх ваших повідомлень. У нижній частині ви вибираєте куди зберегти і вказуєте назву файлу. Після цього потрібна інформація буде збережена в пам’яті вашого телефону і ви зможете переглянути її в будь-який час.

Як відновити повідомлення у Viber

Для цього у своїх файлах знайдіть папку програми, а в ній шукайте потрібний файл.

Періодично роблячи резервні копії вашої бесіди, ви можете не переживати за її збереження. Вона завжди буде доступна для перегляду з вашого мобільного телефону або іншого пристрою.