Не так давно ми з вами розбиралися, як можна видалити сторінку вконтакте, сьогодні ж поговоримо про те, як її тепер відновити. Також рекомендую почитати, як віддаляється сторінка вк з телефону.

Так, ви видалили свою сторінку і тут раптом надумали її відновлювати. Дуже добре, якщо ви пам’ятаєте номер телефону і пароль, до якого вона прив’язана, а також маєте доступ до цього телефону. У цьому випадку сторінка відновлюється дуже просто.

Зміст:

  • 1 Відновлюємо сторінку вк, якщо всі пам’ятаємо
  • 2 Якщо немає доступу до телефону або не пам’ятаю пароль.

Відновлюємо сторінку вк, якщо всі пам’ятаємо

Заходимо на головну сторінку соціальної мережі Вконтакте. Вводимо номер телефону і пароль і натискаємо на кнопочку «Увійти»:

Нам пишуть, що сторінка видалена, але ми все ще можемо її відновити, поки не закінчиться дата, встановлена системою.
Якщо дата минула, то тут, на жаль, нічого не поробиш, доступ до сторінки ви навряд чи повернете.

Натискаємо на кнопочку «Відновити»:

В наступному віконці також натискаємо на кнопочку «Відновити сторінку»:

Все, сторінка відновлена

Якщо немає доступу до телефону або не пам’ятаю пароль.

Якщо ви не пам’ятаєте пароль, то для цього можна скористатися спеціальною посиланням Вконтакте: vk.com/restore. Це посилання відновлення доступу до сторінки, якщо ви не пам’ятаєте пароль доступу. Якщо загубився номер телефону, який ви прив’язували до сторінки, скористайтеся посиланням «натисніть сюди»:

На наступному етапі вам необхідно буде ввести посилання на сторінку, до якої хочете відновити доступ. Якщо ви не знаєте її, то можна подивитися посилання у своїх друзів на вашу сторінку. Як дізнатися id Вконтакте.:

Після того, як ввели посилання на сторінку, вам відкриється наступне віконце, де необхідно буде ввести хоч які-небудь дані для відновлення доступу. Не забуваємо натиснути кнопку «Подати заявку»

Необхідно зачекати деякий час, поки заявка буде розглянута, щоб ваша сторінка відновилася. Все, до нових зустрічей, дорогі друзі.

А, може, і це буде Вам цікаво: