Бувають ситуації, коли люди видаляють інформацію з діалогу Вконтакте, вважаючи її не потрібною і не актуальною, а потім, схаменувшись, розуміє, що повідомлення видалені даремно.
Я думаю, що це основна причина, по якій ви опинилися на моїй сторінці і намагаєтеся дізнатися, як відновити повідомлення Вконтакте, тому я розповім максимально повно, як це зробити.

Відновлення одного повідомлення

У момент видалення повідомлення у вас ще є шлях назад — з’являється напис відновити. Як раз в цей момент треба гарненько подумати, при переході на іншу сторінку можливості відновити текст вже не буде.

Видалення діалогу

При видаленні діалогу з’являється діалогове вікно, яке попереджає про безповоротне видалення всієї листування без можливості відновлення, тому тут не так все райдужно.

Як відновити листування

Найпростіший варіант — написати другого учасника діалогу і попросити його переслати ту важливу інформацію, яку ви видалили. Ймовірність, що людина видалив діалог з вами 50% (або видалив або ні), тому у вас реальні шанси відновити втрачену інформацію.
Якщо це не спрацювало і користувач видалив діалог сам, або його взагалі вже давно немає Вконтакте, тоді варто звернутися в технічну підтримку. Тільки не чекайте швидкого відповіді, так як кількість людей, які звертаються з різних питань величезна кількість. Протягом пари днів вашу заявку оброблять і винесуть вердикт. Щоб задати питання, переходимо на вкладку «Допомогу» і в рядку пошуку введіть «відновити повідомлення». Потім натискаєте на «Це не вирішує мою проблему» і формулюєте питання.


Також на багатьох сайтах пропонують скористатися різними сторонніми програмами, які нібито відновлять вашу переписку і допоможуть відновити видалені повідомлення. Закликаю вас не користуватися подібним софтом, з яким у кращому випадку ви просто втратите час, а в гіршому-ще й гроші, плюс підніміть якийсь вірус або додаткове ПЗ, яке нав’язується різними сумнівними програмами.
Якщо вам не допомогла техпідтримка, значить ваша переписка швидше за все вже не зберігається в їх базах і відновити її ніяк не вийде. Краще спробуйте звернутися ще раз замість використання сторонніх програм. Використовуючи API Вконтакте, відновити повідомлення можна тільки знаючи його ідентифікатор. Метод messages.getHistory повертає тільки той список повідомлень діалогу, який не вилучений для поточного користувача. Висновок — скористайтеся допомогою другого учасника діалогу або в крайньому випадку зверніться в технічну підтримку. Нормального софта для відновлення видалених повідомлень на даний момент немає. Якщо ви не згодні зі мною, ласкаво просимо в коментарі. Спасибі за увагу!