Доброго дня, відвідувачі сайту inetfishki.ru! Напевно вам знайома наступна ситуація: ви працювали за комп’ютером, а він ні з того не з сього виключився, або відбувся інший системний збій. Або працюючи з браузером, ви випадково натиснули на хрестик, повністю закривши його, або закрили кілька окремих вкладок.

Давайте розберемося, як, використовуючи різні способи, можна відкрити випадково закриту вкладку в браузері Опера. А також, змінимо налаштування самого браузера так, щоб при випадковому його закриття, ви змогли продовжити роботу з усіма відкритими раніше вкладками.

Якщо браузер був закритий внаслідок системного збою або просто перестав відповідати, то при наступному запуску повинно з’явитися віконце, в якому потрібно поставити маркер в поле «Продовжити з місця роз’єднання» і натиснути «Запуск». Після цього, всі ваші вкладки будуть відновлені.

Зміст:

  • 1 Як відновити випадково закриту вкладку в Опері
    • 1.1 Відновити видалену вкладку, використовуючи гарячі клавіші
    • 1.2 Відкрити закриту вкладку через панель вкладок
    • 1.3 Відкриваємо закриті вкладки, використовуючи меню вкладок
  • 2 Відновлення закритих вкладок за допомогою історії
  • 3 Зберігаємо всі відкриті вкладки в Опері, змінивши налаштування

Як відновити випадково закриту вкладку в Опері

Якщо ви, блукаючи по інтернету, переключатися між відкритими вкладками і навпроти однієї з них натиснули на хрестик, давайте розглянемо способи, які допоможуть відновити закриті вкладки в Опері.

Відновити видалену вкладку, використовуючи гарячі клавіші

Випадково видалену вкладку в Opera можна відновити, використовуючи комбінацію гарячих клавіш. Для цього натисніть клавіші Ctrl+Shift+T (Т з англійського алфавіту).

Тут не має значення, який у вас вибрано мову розкладки клавіатури і включений Caps Lock. Потрібна вам вкладка буде відновлена.

Щоб відновити кілька закритих вкладок, натисніть комбінацію необхідну кількість разів.

Відкрити закриту вкладку через панель вкладок

Для цього клікніть правою кнопкою миші по панелі вкладок, яка розташована вгорі, над адресному рядку браузера. Клікати можете як по порожньому місцю, так і по будь-якій відкритій вкладці. Виберіть з випадаючого списку «Відкрити останню закриту вкладку».

Викликаючи контекстне меню кілька разів, можна відновити потрібні вкладки. Відкриватися вони будуть в порядку, зворотному їх закриття. Тобто, остання закрита буде відновлена першої.

Відкриваємо закриті вкладки, використовуючи меню вкладок

Якщо ви знаєте, що вам потрібна та вкладка, після якої ви закрили ще штук п’ять, то щоб не відновлювати ті, які не потрібні, скористайтесь меню вкладок.

Знаходиться ця кнопочка вгорі праворуч і має вигляд двох горизонтальних смуг і спрямованої вниз стрілочки. Клацніть по ній мишкою. Потім розгорніть список «Нещодавно закриті».

У вас з’являться вкладки, які ви закривали під час поточного сеансу. Знайдіть потрібну, клацніть по ній мишкою та вкладка буде відновлена.

Відновлення закритих вкладок за допомогою історії

Для тих, хто при роботі з браузером випадково натиснув на червоний хрестик вгорі, закривши таким чином, Оперу повністю описані вище способи не підійдуть.

Щоб відновити закриті вкладки в даному випадку, потрібно скористатися історією.

Заходимо в Меню браузера і вибираємо зі списку пункт «Історія». Відкрити її можна використовуючи комбінацію гарячих клавіш Ctrl+H.

Відкриється віконце з історією відвідування. У ньому в хронологічному порядку, від нових до старих, по даті і часу у вигляді списку відображені всі сайти, які ви відвідували, використовуючи веб-браузер Opera.

Знайдіть і клацніть по ним. Вибрані сайти будуть відкриті в нових вкладках.

За допомогою історії браузера можна відновити вкладки, які були закриті кілька днів, тижнів тому. Все залежить від того, як давно ви її очищали. Якщо видаляли історію місяць тому, можна відкрити ті сайти, які ви відвідували за останній місяць; тиждень тому – за останній тиждень.

Зберігаємо всі відкриті вкладки в Опері, змінивши налаштування

У тому випадку, якщо ви, працюючи у браузері, відкриваєте багато різних вкладок, то перед закриттям Опери, їх краще зберегти.

Про те, як це зробити, ви можете прочитати в статті: як зберегти вкладки в Opera.

Повернутися до роботи з тими вкладками, які у вас були відкриті, можна, трохи змінивши налаштування самого браузера. Переходимо «Меню» – «Налаштування».

Далі на вкладці «Основні» шукаємо розділ «При запуску» і ставимо маркер в поле «Продовжити з того ж місця».

Закрийте вікно з налаштуваннями, всі вони будуть збережені автоматично.

Тепер закриваючи браузер, можете не переживати за всі відкриті вкладки. Під час наступного запуску Опери, всі вкладки будуть автоматично відновлені.

Використовуйте описані способи, і у вас обов’язково вийде відкрити випадково закриту вкладку в Опері або відновити вкладки після незапланованого закриття браузера.

А, може, і це буде Вам цікаво: