Привіт, друзі! Сучасний користувач, працюючи у браузері, часто відкриває одночасно 10, 20 або більше вкладок. Звісно, може трапитися так, що при закритті трьох-чотирьох непотрібних, можна закрити ту, яка вам може знадобитися. Або взагалі, ви можете помилково натиснути на червоний хрестик, закривши таким чином, сам браузер.

У цій статті ми розглянемо кілька способів, використовуючи які ви зможете, як випадково відкрити закриту вкладку в Яндекс браузері, так і відновити всі вкладки, з якими ви працювали, перед тим, як примудрилися закрити браузер.

Зміст:

  • 1 Як відкрити останню закриту вкладку, використовуючи комбінацію клавіш
  • 2 Як відкрити нещодавно закриті вкладки, через меню браузера
  • 3 Відкрити закриті вкладки в Яндекс браузері за допомогою Історії
  • 4 Налаштування автоматичного відновлення вкладок в браузері Яндекс

Як відкрити останню закриту вкладку, використовуючи комбінацію клавіш

Для того щоб відновити останню закриту вкладку, натисніть на клавіатурі комбінацію клавіш Ctrl+Shift+T. В результаті, у вас відкриється остання закрита вкладка.

Якщо ви закрили їх штук п’ять, і не пам’ятаєте, яка саме вам потрібна, натискайте згадану комбінацію кілька разів. При цьому будуть відкриватися вкладки, у порядку, протилежному до їх закриття – остання закрита, відкриється першої.

Теж саме можна зробити і за допомогою панелі вкладок. Розташована вона зверху від пошукового рядка. Клікаємо по ній або по порожньому місцю, або по будь-якій відкритій вкладці і вибираємо з меню Відкрити тільки що закриту вкладку».

Як відкрити нещодавно закриті вкладки, через меню браузера

Якщо вам потрібно відновити недавно закриті вкладки в браузері Яндекс, і ви приблизно знаєте які, і коли ви їх закривали, то, щоб не відкривати їх усі підряд в певному порядку, краще це зробити через меню браузера.

Для цього клацніть на кнопку «Налаштування браузера Yandex» у вигляді трьох горизонтальних смуг в правому верхньому кутку і наведіть курсор на пункт «Історія». Відкриється додаткове меню. В ньому ви побачите категорію «Нещодавно закриті», в якій буде відображатися список сайтів.

Виберіть, клацніть по ньому мишкою і він буде відкрита у новій вкладці.

Зверніть увагу, що можна відновити тільки ті вкладки, які вказані в списку, а там їх всього 8 штук.

Відкрити закриті вкладки в Яндекс браузері за допомогою Історії

Якщо, працюючи в Яндекс браузері, ви закривали безліч різних сайтів, то для відновлення необхідних вкладок, можна скористатися збереженою Історією браузера.

Більш того, даний спосіб підійде і в тому випадку, якщо вам потрібно відновити останні вкладки, після випадкового закриття браузера, або якщо потрібно відкрити вкладку, яка була закрита день, два, тиждень тому.

Натискаємо по кнопочці у вигляді трьох горизонтальних смуг, вибираємо з випадаючого меню «Історія» і в списку, також клацаємо за пунктом «Історія». Можна просто скористатися комбінацією ” гарячих клавіш Ctrl+H.

Відкриється сторінка з історією. Тут у вигляді списку представлені всі сайти, які ви переглядали, використовуючи Яндекс браузер. Якщо вам цікаво, як видалити історію відвідувань в Яндекс браузері, прочитайте статтю, перейди за посиланням.

Список відсортований в хронологічному порядку за датою відвідування та час перегляду, від більш нових, більш старим.

Для відновлення закритої вкладки, знайдіть потрібний сайт в списку, клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть з меню потрібний пункт.

Таким чином, можна відновити всі необхідні, раніше відвідані сайти.

Настройка автоматичного відновлення вкладок в браузері Яндекс

Тепер давайте розберемося, як зробити так, щоб в Яндекс браузері зберігалися всі вкладки, які були відкриті користувачем на момент закриття браузера.

Натискаємо на кнопку з зображенням трьох горизонтальних смуг і з випадаючого списку вибираємо «Налаштування».

Тепер знайдіть пункт «При запуску відкривати». Поставте тут маркер в поле «Раніше відкриті вкладки».

Після цього, можете закривати браузер, навіть якщо у вас відкриті різні вкладки. Відкривши браузер наступного разу, всі вони будуть відновлені, і ви зможете продовжити роботу з ними.

Думаю, тепер вам зрозуміло, як можна відновити помилково закриту вкладку в Яндекс браузері, і що потрібно зробити, щоб браузер зберігав всі ваші відкриті вкладки на момент закриття.

А, може, і це буде Вам цікаво: