Нещодавно я зіткнувся з однією проблемою. Купивши новий смартфон я, всього через кілька днів виявив на його дисплеї кілька подряпин. Зрозуміло, справа буденна і навряд чи варто морочитися над кожною подряпиною вашого пристрою, проте нове є нове.

Існує безліч способів позбавлення від подряпин на вашому смартфоні. У даній статті я хочу дати вам інформацію про деяких, найбільш доступні способи полірування дисплея вашого смартфона або планшета.

  • Найпростішим способом позбавлення від подряпин є покупка захисної плівки, яка завдяки своїй прошарку, робить подряпини невидимими. Зрозуміло, подряпини не зникають, але вони приховані під плівкою і не заважають вам використовувати дисплей.
  • Найбільш поширеним засобом для полірування всього, що тільки можна відполірувати, є паста ГОІ. Паста ГОІ відома ще з радянських часів і була винайдена людьми, які за родом своєї діяльності займаються оптикою. Паста ГОІ буває декількох видів, для різного роду полірування. Це і велика полірування і більш дрібна, здатна надати предмету дзеркальний блиск. Паста ГОІ випускається у вигляді брусків і для полірування вашого дисплея, необхідно нанести пасту на тканину і почати процес полірування. Багато радять додати крапельку бензину або масла для додання дзеркального блиску.

  • Як поліролей також виступають засоби, призначені для полірування автомобілів. Продаються вони повсюдно в автомагазинах і гіпермаркетах. Такі засоби створені для полірування кузова і фар автомобіля, однак вони також здатні відполірувати дисплей вашого пристрою.
  • Для того щоб позбутися від великих подряпин, вам необхідно купити саму дрібну наждачний папір, для того щоб додати вашому екрану однорідну матову поверхню, ну а після вже полірувати яким-небудь поліролем (наприклад, пастою ГОІ) для додання дзеркального блиску.
  • Полірувати можна вручну (що складніше), або використовувати дриль з насадкою складається з матеріалу для полірування та пасти ГОІ, як варіант.
  • В інтернеті можна зустріти ще один поширений спосіб полірування – це використання зубної пасти (тільки не гелевою) в якості поліролю. Спосіб цілком робочий, але позбутися глибоких подряпин за допомогою зубної пасти у вас не вийде.