Яндекс пошта – один з найпопулярніших поштових сервісів в Рунеті. Раніше ми вже дізналися, як завести поштову скриньку на Яндексі, а тепер давайте навчимося відправляти фотографії через цей сервіс.

Деякі користувачі інтернету принципово не користуються соціальними мережами, а воліють звичайний традиційну листування поштою. Одним з прикладів може послужити листування з потенційним покупцем і власником інтернет-магазину. При цьому спілкування по електронній пошті може містити не лише текстові повідомлення, але і повідомлення з прикріпленим до них файлами (фотографії, музика, відео).

На прикладі того, як відправити фото поштою Яндекс ви зможете відправляти і інші файли вашим співрозмовникам.
Після авторизації на Яндекс поштою натисніть кнопку «Написати».


Далі заповніть рядку «Кому» – email адресу одержувача, а також «Тема» (якщо це необхідно). Далі введіть у відповідне поле, а внизу вікна натисніть кнопку «Прикріпити файли».


Знаходимо папку, де розташоване необхідно надіслати фото, виділяємо його і натискаємо кнопку «Відкрити». Також можна пересилати кілька фотографій, просто виділивши їх одночасно.


Тепер відправлені нами фото з’явилося внизу вікна, тобто цей файл буде відправлений користувачеві після натискання на кнопку «Відправити». А поки ви його бачите як би в «попередньому перегляді».


Таким чином ви можете відправляти поштою Яндекс не тільки фото, але і інші файли.