Якщо раніше використання соціальної мережі обмежувалося банальним спілкуванням, додаванням, коментуванням фотографій і ще парочкою функцій, то зараз цей список значно розширився.

Ви можете створювати опитування, ставити лайки та оцінки користувачам, ділитися з друзями цікавими записами, відзначати їх на фото та багато іншого. Якщо вам цікаво, як відзначити друзів на фото в Однокласниках, і як зробити репост запису, можете прочитати статті, перейшовши за посиланням.

Зараз ми з вами розберемося, як можна урізноманітнити банальну листування з одним в Однокласниках. Якщо точніше, навчимося відправляти фотографії в повідомленнях, як з комп’ютера, так і з телефону.

Зміст:

  • 1 Відправити фото одному в повідомленні в Однокласниках
  • 2 Як відправити фото в Однокласниках через мобільний додаток

Відправити фото одному в повідомленні в Однокласниках

Отже, щоб відправити фото одному повідомленням, зайдіть на сторінку свого профілю, натисніть вгорі по пункту меню «Повідомлення» і відкрийте листування з потрібною людиною.

Тепер у полі для введення повідомлення, праворуч, ви побачите скрепочку, натисніть на неї. З її допомогою, ви можете прикріпити до листа додаткові файли. Нас цікавлять останні два пункти.

Якщо ви захочете відправити другу голосове повідомлення в Однокласниках, то докладна стаття на дану тему на сайті вже є.

Клікнувши по кнопочці «Фото», відкриється невелике віконце, в якому можна вибрати зображення, завантажені у ваш профіль. Відзначте галочками ті, які хочете відправити, а потім натисніть «Готово».

Якщо вам цікаво, як завантажити фото в Однокласники, а може, ви захочете створити різні альбоми, можете перейти за посиланням і прочитати статті.

Клікнувши по кнопочці «Фото з комп’ютера», відкриється вікно провідника Windows. Знайдіть папку, в якій зберігаються фотографії, виділіть їх і натисніть «Відкрити».

Щоб виділити кілька фото, при виділенні затисніть клавішу Ctrl. Також врахуйте, що одним повідомленням можна відправити не більше 10 фотографій.

Після того, як ви додасте фотографії в повідомлення, воно буде виглядати наступним чином. Можете написати текст. Потім натисніть на кнопочку із зображенням конвертика, щоб відправити лист.

Повідомлення одному з прикріпленими фото або зображеннями буде відправлено.

Як відправити фото в Однокласниках через мобільний додаток

Якщо ви хочете відправити фотографію в повідомленні з телефону або планшета, зайдіть в мобільний додаток Однокласники і відкрийте діалог з потрібною людиною.

У поле для введення тексту, натисніть на значок фотоапарата.

Відкриється список фотографій, які зберігаються на вашому пристрої. Натисніть пальцем по тим, які хочете відправити, щоб виділити їх. Після цього натисніть на кнопку «Відправити» в правому верхньому кутку.

Дочекайтеся, коли фотографії будуть завантажені в діалог.

Як бачите, надіслати фото повідомленням одному в Однокласниках зовсім не складно. Думаю, у вас все вийшло!

А, може, і це буде Вам цікаво: