В кінці вересня Вконтакте додали можливість відправляти голосові повідомлення. Це дуже інноваційне нововведення, думаю в найближчому майбутньому більше половини користувачів перестануть набирати текстові повідомлення і будуть розбавляти свої діалоги звуковим сповіщенням. Так як до новинці не всі звикли і не кожен ще встиг розібратися, давайте подивимося разом як використовувати голосові повідомлення з різних пристроїв і обмінюватися ними з друзями.

Як відправити голосове повідомлення з комп’ютера

Передати повідомлення в якості звуку одному тепер не представляє ніякої складності. Для успішного звукового взаємодії у відправника повинен бути мікрофон для запису послання, без нього голосові повідомлення в вк працювати не будуть. У розділі Повідомлення вибираємо потрібний діалог і бачимо поруч із текстовим полем значок мікрофона.

Ще раз повторюся, якщо у вас немає значка мікрофона в діалогах, то у вас не підключено до комп’ютера диктофон і записати і відправити повідомлення ви не зможете. Тепер перейдемо безпосередньо до питання як відправляти голосові повідомлення. Натискаємо на мікрофон, vk запитує дозвіл на використання мікрофона, тиснемо Дозволити.

Після кліка на мікрофон відбувається запис — говоримо, що збираємося передати. Як зупинити вилучити і надіслати звукове повідомлення намалював для вас на картинці

 

Як відправити голосове повідомлення з телефону вконтакте

Розробники офіційних додатків Вконтакте впровадили даний функціонал для всіх операційних систем: windows phone, iphone, android. Тепер будь-хто може написати повідомлення другові, використовуючи мікрофон, який присутній в кожному телефоні (без нього ніяк). Що з айфона, що з android — просто переходимо діалог з користувачем , утримуємо іконку мікрофона і проговорюємо зміст послання. Для зупинки потрібно просто відпустити палець і ви можете його відправляти. Щоб скасувати дію і видалити голосове повідомлення, досить змахнути палець ліворуч. На windows phone запис виглядає так:

На інших пристроях принцип роботи той самий.

Як скачати голосове повідомлення з Вконтакте

Так як дану можливість додали зовсім недавно, як зберегти голосове повідомлення до себе на комп’ютер читайте тут, на телефон скачати можливості немає. Будемо стежити за появою сторонніх додатків, що дозволяють це зробити, а поки ви можете дізнатися як скачати музику з вконтакте.

Таким чином, ми докладно розглянули відправлення голосових повідомлень з різних пристроїв, вводите різноманітність у ваше спілкування, всім добра!