Здравствуйте, шановні відвідувачі сайту inetfishki.ru! Соціальна мережа Однокласники, без сумніву, є дуже популярною серед користувачів. Тут ви можете написати повідомлення іншій людині, зробити репост запису, щоб ваші друзі змогли її подивитися, додати і відзначити одного на фотографії в Однокласниках. Також послухати, завантажити або скачати з сайту цікаву музику, подивитися відео, прокоментувати фото та багато іншого.

Розробники також передбачили таку функцію, як подарунки. Адже в реальному житті кожному приємно отримати подарунок. Те ж саме можна сказати і про соціальну мережу. На жаль, дана послуга платна, і щоб зробити подарунок другові або будь-якій іншій людині, вам потрібно буде заплатити певну кількість Кайданів (спеціальна валюта на сайті).

Якщо вам цікаво, як можна дарувати безкоштовні подарунки в Однокласниках, то про це ми поговоримо в цій статті.

Якщо Вам часто дарують подарунки і Ви регулярно отримуєте відповідні повідомлення, тоді прочитайте статтю: повідомлення в Однокласниках. Відключивши в своєму профілі сповіщення про нові подарунки, Ви їх зможете подивитися тільки зайшовши на сам сайт, а віконця про те, що такий-то хтось надіслав Вам подарунок з’являтися більше не будуть.

Зміст:

  • 1 Як знайти безкоштовні подарунки в Однокласниках
  • 2 Як дарувати подарунки в Однокласниках безкоштовно
  • 3 Як зробити безкоштовний подарунок в Однокласниках через мобільний додаток

Як знайти безкоштовні подарунки в Однокласниках

Для початку розглянемо, де можна знайти безкоштовні подарунки в Однокласниках. З’являються вони тоді, коли соціальна мережа проводить подібні акції. Це може бути, або до будь якого свята, або якщо у вас на сторінці з’явиться відповідне повідомлення.

У своєму профілі в меню під ім’ям клікніть по кнопці «Подарунки».

У вас відкриється список з подарунками. Зверху ви побачите розділ «Акція!». Саме в ньому можна подивитися, які подарунки можна подарувати безкоштовно – під ними буде кнопочка з відповідному назвою. Найчастіше, це один або два подарунка, та дарувати його можна абсолютно всім своїм друзям.

Якщо на сторінці з вашим профілем вгорі над ім’ям з’являється напис на зразок «Приношу гроші! 0 ОК», або «На удачу! 0 ОК», то це і є безкоштовні подарунки.

Як дарувати подарунки в Однокласниках безкоштовно

Тепер про те, як зробити подарунок другові в Однокласниках безкоштовно. Якщо у вас на сторінці з’явилася посилання з назвою подарунка і написом 0 ОК, натисніть по ній.

Відкриється список з подарунками. У розділі «Акція!» знаходимо той, під яким написано «Безкоштовно», і натискаємо на нього.

Далі виберіть друга, якому хочете відправити подарунок, і клацніть по ньому. Щоб не перегортати весь список, можете скористатися пошуком.

Тут же в списку ви побачите і свою сторінку, натиснувши на неї, можна зробити подарунок самому собі.

У поле вгорі, якщо бажаєте, напишіть текст. «Додати пісню» або «ОКи» – це платні послуги. Щоб тільки цей чоловік знав, від кого отримано подарунок, поставте галочку в полі «Приватно». Праворуч ви побачите, як буде виглядати подарунок на головній фотографії користувача. Натисніть «Подарувати».

Подарунок буде відправлений!

Після цього, у вашого друга на сторінці з’явиться нове сповіщення, що такий-то користувач надіслав подарунок. Він повинен натиснути «Прийняти».

Тепер зроблений вами подарунок буде відображатися на головній фотографії вашого друга, його зможуть бачити всі користувачі, а навівши курсор на подарунок, можна подивитись, хто його відправив. Якщо людина прийняла подарунок як приватний, то замість імені буде показана напис «Приватний подарунок».

У вас на сторінці також з’явиться сповіщення, що один прийняв подарунок.

Як зробити безкоштовний подарунок в Однокласниках через мобільний додаток

Якщо ви використовуєте мобільно додаток Однокласники на телефоні або планшеті, і не знаєте, як подарувати безкоштовний подарунок, зробіть наступне.

Під час використання соціальної мережі, періодично відкривайте стрічку або головну сторінку свого профілю. Коли побачите посилання з назвою подарунка за 0 ОК, клікніть по ній.

Далі в розділі «Акція!» знайдіть подарунок, під яким написано «Безкоштовно», і натисніть на нього.

У списку друзів виберіть потрібно людину і натисніть або по імені, або по аватарці. Не потрібно натискати на кнопку подарунка праворуч – відкриється список платних подарунків.

Якщо бажаєте, напишіть повідомлення. Також, можете надіслати подарунок як приватний, поставивши галочку у відповідному полі. Натисніть «Подарувати».

Подарунок буде відправлений, і ваш друг отримає відповідне сповіщення. Він може його, як прийняти, так і відхилити.

Впевнена, тепер вам зрозуміло, як робити подарунки в Однокласниках безкоштовно. Просто іноді звертайте увагу на пропозиції соціальної мережі, а вашому другу завжди буде приємно отримати подарунок, хоча б і віртуальний.

А, може, і це буде Вам цікаво: