Привіт, сьогодні ми з вами будемо розбирати черговий трюк, який можна виконати в соціальній мережі Вконтакте. Мова піде про те, як можна відправити повідомлення самому собі. Іноді така фішка знадобиться. Наприклад, сидите ви на роботі, знайшли якусь потрібну вам інформацію і не хочете її записувати на флешку або на папір. Просто візьміть і напишіть собі це. А вдома прийдете і прочитаєте. Тим більше що дана інформація буде зберігатися у вас в діалогах завжди.

Я думаю перераховувати всі плюси даної функції безглуздо, тому що у кожного вони свої. Тому давайте перейдемо відразу до практики. Повідомлення можна надіслати двома способами. У першому випадку воно відразу буде прочитано, а в другому буде зазначено, як непрочитане.

Зміст:

  • 1 Відправляємо повідомлення самому собі першим способом
  • 2 Спосіб 2.

Відправляємо повідомлення самому собі першим способом

Заходимо на свою сторінку і в лівій колонці меню натискаємо на посилання «Мої Повідомлення»:

Далі дивимося в правий верхній кут і натискаємо на кнопочку «Написати повідомлення»:

На наступному етапі в полі «Одержувач» вводимо самого себе:

Пишемо повідомлення і натискаємо на кнопочку «Відправити»:

У вас відразу ж відкриється діалог з самим собою, в якому вже буде те повідомлення, яке ви надіслали. Воно вже буде значитися, як прочитане.

Спосіб 2.

Теж все досить просто, так що і пояснювати то там особливо нічого. Ви заходите в список своїх друзів. Якщо придивитися, то навпроти кожного друга присутній ссилочка «Написати повідомлення».

Знаходимо себе в друзях у свого друга і клікаєм навпроти на посилання «Написати повідомлення»:

Пишемо повідомлення, відправляємо його і тепер воно значитися у вас в непрочитаних. Дивимось скріншот:

Ось і все, дорогі друзі на сьогодні. Я сподіваюся, моя порада вам згодиться і ви хоч коли-небудь, але відправите собі повідомлення.

А, може, і це буде Вам цікаво: