Привіт, друзі! Якщо ви недавно зареєструвалися в соціальній мережі Однокласники і тільки починаєте з нею знайомство, тоді ця стаття для вас. Зараз ми навчимося, відправляти текстові і голосові повідомлення іншим користувачам, а також розберемося, як написати повідомлення одному з допомогою мобільного додатку.

Можливо, вам також буде цікаво, як знайти людину в Однокласниках. Якщо ви захочете поставити або змінити головне фото в Однокласниках, прочитайте статтю, перейшовши за посиланням. Для того щоб поділитися цікавими моментами свого життя з друзями, можете завантажити фото в Однокласники.

Зверніть увагу, що під час листування, отримане повідомлення супроводжується певним звуком. Якщо Вам він буде заважати, то можете прочитати статтю: як вимкнути або увімкнути звук повідомлення в Однокласниках.

Зміст:

  • 1 Як написати повідомлення одному в Однокласниках
    • 1.1 Спосіб 1
    • 1.2 Спосіб 2
    • 1.3 Спосіб 3
  • 2 Відправити голосове повідомлення в Однокласниках
  • 3 Як відправити повідомлення в Однокласниках з телефону

Як написати повідомлення одному в Однокласниках

Відправити повідомлення іншому користувачеві через Однокласники можна кількома способами, їх ми і розглянемо.

Спосіб 1

Якщо ви хочете написати людині, який знаходиться у вас в друзях, відкрийте свою сторінку в Однокласниках. Далі клікніть по кнопочці «Повідомлення», яка знаходиться у верхньому меню.

У вас відкриється діалогове віконце, в якому з лівої сторони буде відображатися список користувачів, з якими ви вже вели листування, а посередині ви побачите сам діалог.

Якщо ви ще ні з ким не листувалися, тоді у віконці будуть відображатися ваші друзі. Клікніть по тому користувачеві, якому хочете написати повідомлення.

Якщо раніше ви вже листувалися з потрібною людиною, знайдіть його в списку зліва і натисніть на неї, щоб відкрити листування.

Якщо в стовпці зліва потрібну людину ви не знайшли, натисніть на кнопочку «Створити листування». У випадаючому списку виберіть потрібного одного і натисніть «Додати».

Після того, як ви виберіть один із наведених пунктів, посередині у віконці відкриється вікно з діалогом. Введіть текст повідомлення в нижнє поле, де написано «Написати повідомлення» і натисніть на кнопочку у вигляді листа. Ось так легко ми відправили повідомлення одному в Однокласниках.

Спосіб 2

Відкрити вікно з листуванням можна й іншим способом. У своєму профілі, натисніть на кнопочку «Друзі», перебуває вона відразу під вашим ім’ям.

Відкриється список всіх ваших друзів. Виберіть потрібного і наведіть на нього курсор миші, щоб відкрити спливаюче меню. Натисніть на пункт «Написати повідомлення».

Після цього відкриється вже знайоме нам вікно з діалогом. Напишіть текст повідомлення в нижньому полі і відправте його.

Спосіб 3

Якщо ви знаходитесь на сторінці друга, якому хочете написати повідомлення, то зверніть увагу на меню під його аватарки. Там ви побачите пункт «Написати повідомлення». Клікніть по ньому.

Тепер введіть потрібний текст і натисніть на кнопочку у вигляді листа, щоб відправити його другу.

Надіслати голосове повідомлення в Однокласниках

Для того щоб написати голосове повідомлення в Однокласниках, перейдіть на сторінку зі своїм профілем в соціальній мережі і відкрийте вікно з діалогом, як було описано вище.

У середньому вікні у вас повинна бути відкрита листування з тією людиною, з яким ви збираєтеся відправити голосове повідомлення.

Тепер в полі, де потрібно вводити текст повідомлення, праворуч знайдіть скрепочку і натисніть на неї. З нового меню виберіть «Аудіоповідомлень».

Щоб почалася запис, потрібно дозволити доступ до мікрофону, натисніть на відповідну кнопочку. Потім натисніть закрити.

Щоб дане віконце більше не з’являлося, і можна було відразу починати записувати повідомлення, поставте галочку в полі «Запам’ятати».

Повинна з’явитися напис, що мікрофон налаштований. Натисніть «Продовжити».

Поки ви будете натискати на кнопки, запис вже почнеться, і коли людина отримає повідомлення, спочатку у нього буде тиша і кликанья мишкою. Щоб ви не говорили, ваш голос записаний не буде.

Натиснувши кнопку «Продовжити», почніть говорити той текст, який повинен буде почути ваш друг. Коли закінчите, можна відразу натиснути «Відправити», або натисніть на кнопочку «Стоп».

Зверніть увагу, голосове повідомлення по тривалості може бути не більше трьох хвилин. Внизу ви побачите відлік часу.

Вибравши другий варіант, у вас буде можливість або «Вийти» з даного режиму, повідомлення при цьому збережено не буде, або «Перезаписати» його. Для відправки голосового повідомлення, потрібно натиснути на відповідну кнопочку.

Голосове повідомлення одному в Однокласниках буде відправлено. У діалозі ви зможете натиснути на кнопочку Відтворення і самі прослухати його.

Як відправити повідомлення в Однокласниках з телефону

Якщо вам потрібно написати повідомлення в Однокласниках одному з допомогою мобільної версії, зайдіть в додаток. Далі в нижньому меню натисніть на кнопочку «Повідомлення».

На вкладці «Листування» будуть відображатися всі друзі, з якими ви вже вели діалог. Знайдіть потрібну людину у списку і клацніть по ньому.

Якщо другові, якому ви хочете написати, що ви ще жодного разу не відправляли повідомлення, перейдіть на вкладку «Друзі», знайдіть його в списку і натисніть на нього.

У вас відкриється вікно з листуванням. У полі внизу введіть текст повідомлення. Щоб відправити його, натисніть на віртуальній клавіатурі «Enter».

Як бачите, відправити повідомлення одному в Однокласниках зовсім не складно. Причому використовувати можна як браузер на комп’ютері, так і мобільний додаток.

Якщо вам потрібно видалити листування в Однокласниках, ви можете прочитати докладну статтю на дану тему, перейшовши за посиланням.

А, може, і це буде Вам цікаво: