Доброго дня! Сьогодні ми з вами будемо розбирати ще одну фішку соціальної мережі Вконтакте. Мова піде про те, як можна відправляти порожні повідомлення іншим користувачам соціальної мережі. Незамінна річ, якщо ви хочете трохи вбити часу і пожартувати над своїми друзями) А так особисто я нічого корисного в цьому трюку не знайшов, ну да ладно…

Що тут складного, адже можна відправити звичайний пробіл, могли ви подумати. Ні, нічого подібного, просто пробіл вам відправити не дадуть. Розробники соціальної мережі подбали про те, щоб всі зайві пробіли обрізалися, а він у вас там один. Природно, пробіл обріже і повідомлення залишиться порожнім, а пусте повідомлення відправляти не можна.

У зв’язку з цим потрібно відправляти не сам пробіл, а його код. Код пробілу Вконтакте пропустить, не обрізавши його, а вже в діалогах цей код буде пробіл і повідомлення буде здаватися порожнім. Перейдемо до практики.

Відкриваємо свою сторінку і заходимо в список своїх друзів. Навпаки бажаного одного натискаємо на посилання «Написати повідомлення».

У нас вискакує спливаюче віконце для введення повідомлень. Код пробілу у нас виглядає наступним чином:Його ми туди і пишемо і натискаємо на кнопочку «Відправити».

Тепер перевіряємо, заходимо в «Мої повідомлення»:

Дивимося діалоги і бачимо, що останнім повідомлення, відправлене нами порожнє, немає жодного знака.

Якщо у вас замість повідомлення відправився код 
, не переживайте, просто поновіть сторінку або вийдіть і знову зайдіть і все буде в порядку. У будь-якому випадку, повідомлення, яке ви надіслали людині у нього висвітиться, як порожнє.

А, може, і це буде Вам цікаво: