Сьогодні ми з вами, дорогі друзі, розберемо одну дуже цікаву ситуацію. Давайте собі уявимо, що у вас на комп’ютері або в пам’яті мобільного телефону є відео і ви хочете його відправити свого друга у соціальній мережі вконтакте при цьому, щоб ніхто цей ролик крім нього не побачив. Ось з такою проблемою ми і будемо розбиратися в цій статті.

Також можна почитати статтю про те, як додати відео Вконтакте.

Зміст:

  • 1 Як відправити відео з комп’ютера в вк
  • 2 Як відправити відео одного з телефону вконтакте

Як відправити відео з комп’ютера в вк

Спочатку розберемося, як вирушають відеоролики з жорсткого диска комп’ютера або ноутбука.

Заходимо на свою сторінку в вк і для початку спробуємо завантажити ролик. Переходимо в розділ «Відеозапису»:

У новоствореній вкладці з правого боку натискаємо на кнопочку «Додати відео»:

У відкритому спливаючому вікні натискаємо на кнопочку «Вибрати файл», щоб знайти потрібний ролик на комп’ютері:

Після того, як вибрали потрібний файл, у нас з’явиться таке віконце, в якому потрібно буде ввести назву і опис ролика (за бажанням). Однак дуже уважно подивіться на рядок «Хто може дивитися відео»

Навпроти даного пункту потрібно поставити значення «Тільки я»:

Після цього ролик долучитися до вас у відеозаписі, але переглядати його ніхто не зможе, він просто буде там зберігатися. Не переживайте, ніхто його там не побачить.
Тепер нам залишилося лише тільки відправити повідомлення людині, з яким ми хочемо поділитися цим роликом.

Починаємо писати повідомлення. Після того, як весь текст буде надрукований, можна приступити до вставки самого ролика. Для цього в лівому кутку тиснемо на кнопочку «Ще»:

З випав списку вибираємо пункт «Відеозапис»:

Після того, як відео довантажити в повідомлення, можна вже сміливо натискати на кнопочку «Відправити»:

Як відправити відео одного з телефону вконтакте

Давайте тепер спробуємо виконати все те ж саме, але вже через мобільний додаток вконтакте зі свого телефону або планшета.

Запускаємо програму. В лівій стороні в меню натискаємо на пункт «Відеозаписи». Після того, як завантажаться ваші відеозапису, тиснемо на хрестик у правому верхньому куті.

З випав невеликого меню вибираємо пункт «Вибрати існуюче»:

У нас завантажуються всі відеоролики, які зняті на пристрій та знаходяться в його пам’яті, вибираємо потрібний нам ролик:

Підвантажується ролик, натискаємо на кнопочку «Прикріпити» в самому її низу:

Називаємо відео і тиснемо на кнопочку «ОК»:

Ролик з’являється в списку наших відеозаписів. Заходимо туди і в правому нижньому кутку мініатюрки ролика натискаємо на меню у вигляді трьох вертикальних точок:

З випавшого меню вибираємо пункт «Редагувати»:

Звертаємо увагу на пункт «Хто може дивитися це відео», ставимо навпроти нього значення «Тільки я». Тиснемо на пташку в правому верхньому куті, щоб зміни вступили в силу.

Починаємо відправляти повідомлення одному. Пишемо текст і натискаємо на скрепочку в лівому кутку, щоб прикріпити файл:

У віконці, що відкрилося, вибираємо пункт Відео VK (це означає ті відеоролики, які завантажені у вас в соціальній мережі в вашу базу. Ми цим займались). Знаходимо завантажений тільки що ролик і натискаємо на нього.

Ролик довантажується до повідомлення, це видно по його мініатюрі. Тиснемо на пташку в правому куті, щоб відправити повідомлення своєму другові:

Ось і все, дорогі друзі, ми з вами навчилися відправляти повідомлення з вкладеними відеофайлами, завантажувати їх з комп’ютера. А також з мобільного телефону.

А, може, і це буде Вам цікаво: