Програма скайп передбачає не тільки відеозв’язок, листування або аудіозв’язок між користувачами. З її допомогою ми можемо надсилати один одному різного роду файли. Це ж стосується і відеороликів, ви можете відправити зі свого комп’ютера, планшета або телефону будь-яке відео, яке було знято заздалегідь. Саме про це і буде наша сьогоднішня стаття.

Зміст:

  • 1 Як відправити відео в скайпі з комп’ютера
  • 2 Як відправити файл (відео) з телефону в скайпі на Андроїд

Як відправити відео в скайпі з комп’ютера

Спочатку розберемося з повною версією скайпу для комп’ютера. Як же там відправляються файли.

Запускаємо програму і в контактах шукаємо тієї людини, якій хочемо відправити відеофайл. Натискаємо на нього, в правій стороні з’являється чат з цим користувачем. Поруч з віконцем, де відправляються повідомлення, натискаємо на скрепочку, щоб відкрилися додаткові налаштування і натискаємо на значок файлу, що власне і означає «Відправити файл»:

Шукаємо на жорсткому диску відеофайл, який хочемо відправити. У чаті у нас з’являється значок цього файлу і показується смуга завантаження. Як тільки смуга повністю завантажиться, це означає, що користувач спокійно може отримати файл.

Після повного завантаження нам буде написано, що файл надіслано:

Як відправити файл (відео) з телефону в скайпі на Андроїд

Тепер що стосується телефонів і планшетів, що працюють на операційній системі Android.

Запускаємо додаток скайпу і точно так само натискаємо на потрібний нам контакт. У нас відкривається чат, в самому низу під вікном відправки повідомлення є рядок з додатковими опціями. Шукаємо піктограму файлу і натискаємо на нього.

У нас вискакує спливаюче віконце, в якому ми повинні вибрати за допомогою якого додатка ми будемо шукати відеофайл. Я зазвичай користуюся якимось провідником або на крайній випадок – галереєю. Галерея відкриє вам доступ лише до картинок і деяким відеофайли, а провідники дадуть доступ до більшості файлів на вашому Андроїд пристрої.

Вибираємо файл і все, пішла завантаження:

Все, дорогі друзі, більше тут розповідати нічого. Файли в відеоформаті через скайп ми відправляти навчилися.

А, може, і це буде Вам цікаво: