У всіх користувачів Вконтакте на особистій сторінці є розділ «Стіна», куди кожен може викладати все, що душі завгодно: різні фотографії, цікаві посилання, актуальні новини, вподобані аудіозаписи і зробити репост чого завгодно з будь-якої спільноти або зі стіни одного. Буває, що ви виклали неправильну інформацію або фотографію поганої якості, та мало що не так і потрібно відредагувати помилковий запис. Як це зробити ми дізнаємося в даній статті.

Процес зміни запису в старому дизайні

Порядок дій дуже простий. Наводимо мишкою на правий верхній кут посту і вибираємо з двох з’явилися значків доарандаш. Натиснувши на хрестик, ми видалимо запис. Виглядає це наступним чином:

Переходимо в режим редагування запису і змінюємо або видаляємо те, що вам потрібно. Також ви можете додати, наприклад, фото або додати файл, якщо забули при створенні або хочете розширити вміст.

Не забуваємо натиснути на кнопку «Зберегти», щоб зафіксувати результат.

Бувають ситуації, коли при наведенні не з’являються ні олівця, ні хрестик. Це відбувається, тому що відредагувати запис можливе тільки протягом 24 годин, а за
закінчення цього часу можна лише провести видалення.

Процес зміни запису в новому дизайні

Запис на стіні в новому інтерфейсі Вконтакте виглядає так:

Для редагування наводимо курсор на іконку ” (три крапки), з’являється випадаючий список з різними варіантами, серед яких нас цікавить «Редагувати». Натискаємо. Режим редагування представлений нижче —

Для груп редагування записів зовні нічим не відрізняється і той самий порядок дій. Не забувайте, що відредагувати пост можливо тільки протягом 24 годин, потім тільки видалити.