Доброго часу доби всім, сьогодні ми будемо вирішувати ще одну проблему, яка може виникнути під час користування соціальною мережею Вконтакте. Мова піде про відв’язуванні номера сторінки.

Справа в тому, що в цілях підвищення безпеки до кожного запису ВК прив’язується окремий номер телефону. Ви в свою чергу можете захотіти відв’язати певну сторінку від певного номера. Як же це все реалізувати технічно? Раніше така можливість була, ви просто вказували в поле адресу своєї електронної пошти і открепляли номі телефону від сторінки. Пишу цю статтю влітку 2016 року, і такої можливості немає. Проте є можливість змінити номер телефону. Так що ж робити?

Моя справа пояснити вам, як змінюється номер на сторінці, і дати кілька порад, як це можна використовувати для відв’язування номери. Ваша справа – трохи подумати і втілити всю цю теорію на ділі. І так, поїхали…

Для відв’язування номера сторінки вам знадобиться ще одна сімка, так що краще відразу придбати. Можете купити її і використовувати для реєстрації на всяких сервісах, це дуже зручно, щоб не світити свій основний номер телефону.
Купуємо сімку і міняємо свій основний номер телефону на знову придбаний.

Зміст:

  • 1 Як поміняти номер телефону Вконтакте
  • 2 Як відв’язати номер віддаленої сторінки

Як поміняти номер телефону Вконтакте

Заходимо на свою сторінку і натискаємо в лівому меню на посилання «Мої Налаштування»:

У нас відразу ж відкривається вкладка «Загальні»:

Знаходимо розділ «Номер Вашого телефону» і тиснемо на кнопочку «Змінити номер телефону»:

Вводимо новий номер телефону і натискаємо на кнопочку «Отримати код»:

Вам повідомлять, що заявка на зміну номера прийнята і вам доведеться почекати 14 днів. Також, нам повідомляють, що якщо у нас є доступ до свого старого телефону, то процес може прискоритися. Гріх не скористатися даною пропозицією. Натискаємо на посилання:

Після нас прийде смс на наш старий телефон. Ви підтвердіть заміну і побачите на екрані повідомлення, що номер телефону змінено:

Все, начебто, нічого складного.

Як відв’язати номер віддаленої сторінки

Справа в тому, що, якщо видалити сторінку, номер телефону все одно залишиться в базі і він буде до неї прив’язаний. Щоб видалити такий номер з бази нам нічого нового не залишається, як створити ще одну сторінку вконтакте і при реєстрації вказати цей же номер. Він відчепиться від віддаленої сторінки і прив’яжеться до новоствореної. Після цього ви змінюєте цей номер телефону на новий з знову купленої сімки.

А тепер докладніше по пунктах.

1. У вас номер 111. Це ваш основний номер телефону. Він прикріплений до сторінки, яку ви видалили. Ви купуєте нову сімку з номером 222.

2. Ви реєструєте нову сторінку на свій старий номер 111. Під час реєстрації отримуєте повідомлення, що цей номер прив’язувався до іншої сторінки. Натискаємо на посилання «натисніть сюди» і номер відв’язується від старої віддаленої сторінки і прив’язується до нової, яку ви тільки що створили.

Тепер у вас є нова сторінка Вконтакті зі старим номером 111

3. Заходимо в налаштування нової сторінки і міняємо свій старий номер 111 на новий 222. Як це робити, ми вже знаємо з першого пункту цієї статті. Все, тепер ваш старий номер телефону не прив’язаний ні до однієї з сторінок. Ви маєте лише фейковую сторінку, зареєстровану на номер, який ви придбали спеціально для реєстрації на таких сервісах.

Ось і все, дорогі друзі. Якщо ви знаєте ще якісь способи, як можна відкріпити сторінку від номера телефону у ВК, то прошу поділитися ними у коментарях.

А, може, і це буде Вам цікаво: