Здрастуйте, шановні читачі сайту Inetfisfki.ru! В попередній статті я писала, як зайти в Instagram через соціальній мережі фейбук. Іноді це може бути дуже корисно, особливо якщо Ви забули логін і пароль від Instagram. Розповідала я і про те, як зв’язати між собою Instagram і Facebook. Після цього з’являється можливість робити кросспост, і стає простіше шукати друзів з Фейсбуку в Instagram.

Але що робити, якщо Ви прив’язали до Instagram кілька Фейсбук акаунтів, і тепер додаток робить кросспост не в ту Хроніку, яку потрібно, при цьому зміни в налаштуваннях не допомагають. Або Ви просто хочете, щоб у Вас було два незалежних між собою облікового запису.

Хоча в цьому є свої плюси: автоматичне додавання публікацій в Хроніку Фейсбук, пошук друзів, можливість використовувати один логін і пароль для входу. Через Фейсбук також можна без проблем відновити свій пароль від Instagram, якщо Ви його забудете.

А якщо вже Ви твердо вирішили відв’язати акаунт Instagram від Фейсбук, тоді дотримуйтесь даної інструкції. Зверніть увагу, що дії потрібно виконати в самому Instagram, а також на своїй сторінці в Facebook.

Зміст:

  • 1 Відв’язати Instagram від Фейсбуку через Instagram
  • 2 від’єднати Фейсбук від Инстаграма з Фейсбуку

Відв’язати Instagram від Фейсбуку через Instagram

Спочатку розглянемо, як розірвати зв’язок в профілі Instagram. Зробити це можна через викачане на телефон або планшет додаток Instagram. З комп’ютера виконати дані дії не вийде.

Зайдіть в програму і перейдіть на головну сторінку – натисніть на чоловічка в правому нижньому куті. Тепер потрібно відкрити сторінку з параметрами – натисніть на три вертикальні точки в правому верхньому куті.

Далі знайдіть розділ «Налаштування» та виберіть у ньому пункт «Пов’язані акаунти».

Відкриється список з переліком соціальних мереж, знайдіть у ньому Facebook і натисніть на нього.

Відкриється сторінка, як показано на скріншоті нижче. Тут потрібно натиснути на кнопку «Скасувати зв’язок».

Вас запитають, чи дійсно Ви хочете відв’язати профіль? Для підтвердження ще раз натисніть «Скасувати зв’язок».

Як від’єднати Фейсбук від Инстаграма з Фейсбуку

Тепер треба відв’язати Instagram зі своєї сторінки у Фейсбуці, щоб зв’язок двох соціальних мереж була повністю розірвана. Для цього зайдіть у профіль Фейсбук, до якого прив’язаний Instagram. Далі в рядку меню натисніть на білу стрілку в правому верхньому куті. Відкриється список, що випадає, виберіть в ньому пункт «Налаштування».

На наступній сторінці з лівого меню виберіть пункт «Програми». Серед різних іконок додатків, у яких є зв’язок з Фейсбук, знайдіть Instagram. Наведіть на нього мишкою і натисніть на хрестик.

Підтвердіть видалення програми із списку, натиснувши на відповідну кнопку.

Після цього, зв’язок між цими соціальними мережами буде розірвано. Сподіваюся, все вийшло, і тепер у Вас Instagram ні як не пов’язаний з Фейсбук.

А, може, і це буде Вам цікаво: