Припустимо, ви були у відпустці або просто відпочивали з друзями, після чого у вас залишилося море емоцій і фотографій. Стаття про те, як додати фотографії Однокласники, вже є на сайті. Також рекомендую прочитати, як створити альбом в Однокласниках, щоб знімки різної тематики не були всі разом. Але що робити, якщо ви хочете, щоб інші користувачі також бачили себе на викладених вами фото?

Зараз ми розберемося, що потрібно зробити, щоб відзначити одного на фотографії, і як можна прибрати себе з того фото, на якому вас зазначив один.

Зміст:

  • 1 Як відзначити людину на фото в Однокласниках
  • 2 Відзначити себе на фото в Однокласниках
  • 3 Як видалити відмічені фото в Однокласниках

Як відзначити людину на фото в Однокласниках

Для того щоб відзначити людину на фотографії, на своїй сторінці в Однокласниках клікніть по кнопочці «Фото», виберіть зображення та натисніть по ньому мишкою.

Після того, як фотографія збільшиться, внизу праворуч ви побачите невелике меню. Виберіть у ньому «Відзначити друзів».

Якщо фото будуть зображені люди, сайт визначить їх особи автоматично, і з’являться невеликі віконця з написами: «Хто це?», «Відмітьте друга» та інше. Клацніть у полі над потрібною людиною, і виберіть його зі списку.

Якщо особа не визначилося, чи, як у прикладі, у вас просто картинка, тоді натисніть правою кнопкою миші в тій частині фотографії, де повинна буде стояти позначка. З’явиться список, в якому будуть відображатися ваші друзі, клацніть по потрібній людині.

Щоб додати ще одного друга, знову виберіть область і клікніть по ній на зображенні.

Відзначати на фотографії можна не тільки тих людей, які є у вас в друзях. У запропонованому віконці у верхньому полі ви можете написати ім’я будь-якої людини, навіть якщо він не зареєстрований на сайті. Потім натисніть «Додати текст».

Після того, як відзначите всіх друзів на фото, натисніть «Готово».

Позначки будуть збережені. Внизу праворуч під фотографією буде показано список всіх людей, яких ви зазначили.

Якщо зазначений користувач є у вас в друзях, його ім’я буде гіперпосиланням, натиснувши на яку, можна перейти на його сторінку. Якщо людини в друзях немає, або він взагалі не зареєстрований, то його ім’я буде відображатися як текст.

Після того, як ви відзначите одного на фото в Однокласниках, у нього на сторінці з’явиться сповіщення.

Також фотографія буде додана в альбом «На фото друзів».

Позначити себе на фото в Однокласниках

Якщо ви переглядали фотографії на сторінці свого друга і побачили себе на знімках, то ви самостійно можете поставити позначку зі своїм ім’ям.

Відкрийте фотографію в режимі перегляду, внизу праворуч ви побачите пункт «Відзначити себе». Клікніть по ньому.

Щоб зробити відмітку, наведіть курсор на потрібну область і клацніть лівою кнопкою миші. Натисніть «Готово».

Після цього, у вашого друга в «Сповіщеннях» з’явиться, ви поставили себе на одній з його фотографій.

Щоб відзначити себе на своїх же фото, зробіть все, як було описано в першому пункті, тільки, після того, як відзначите область, виберіть в невеликому віконці пункт «Відзначити себе».

Як видалити відмічені фото в Однокласниках

Іноді, вам може знадобитися прибрати позначки на фото. Наприклад, вас відзначили на зображенні з рекламою, або на зазначеній іншому фотографії ви вийшли «не дуже». У цьому випадку, на своїй сторінці натисніть на кнопочку «Фото».

Потім відкрийте альбом «На фото друзів».

Клікніть по тій фотографії, з якої хочете прибрати позначку. Зліва під ним, ви побачите список всіх людей, які на ній відзначені. Знайдіть своє ім’я, навпроти нього ви побачите хрестик. Натисніть на нього, щоб видалити позначку.

Фото буде видалено з альбому, і на сторінці одного відмітка з вашим іменем під цією фотографією також буде видалена.

Якщо ви хочете видалити альбом або кілька фото з альбому в Однокласниках, можете прочитати детальну статтю, перейшовши за посиланням.

Додайте фотографії та діліться цікавими моментами з друзями, відзначаючи їх на фотографіях. А якщо зазначили вас, то при бажанні, можете самостійно видалити подібні позначки.

А, може, і це буде Вам цікаво: