Доброго часу доби, дорогі друзі. У сьогоднішньому короткому уроці ми з вами будемо вчитися відзначати людей на фотографіях, які додані в соціальну мережу Вконтакте.

Кілька слів про те, кого і на яких фотографіях можна відзначати. Адже всіх підряд і скрізь позначати у вас явно не вийде. Тому давайте розбиратися.

Відзначати можна, як своїх друзів, так і інших людей, просто вписуючи їх імена і прізвища. Також можна відзначати як на тих фотографіях, які ви завантажили в соціальну мережу, так і на фотографіях, які були завантажені вашими друзями до них на сторінки.

Зміст:

  • 1 Як відзначити одного на фотографії
  • 2 Як відзначити людину на фотографії Вконтакте, якого немає у вас в друзях.
  • 3 Як видалити відмітку на фото
  • 4 позначення людини з телефону Вконтакте

Як відзначити одного на фотографії

Заходимо на свою сторінку тиснемо на пункт меню «Фотографії»:

Знаходимо фотографію, на якій хочемо зазначити свого друга і під нею клікаєм по посиланню «Зазначити людини»:

Обводимо область фотографії, на якій хочемо зазначити свого друга і знаходимо його в подгрузившемся списку:

Не забуваємо натиснути на кнопочку «Додати», щоб цей чоловік був помічений на фото.

Як відзначити людину на фотографії Вконтакте, якого немає у вас в друзях.

Так, в принципі, точно також. Виділяємо область фото і пишемо ім’я людини. Не забуваємо натиснути на кнопку «Додати»:

Подивимося, що у нас вийшло. Чоловік, який був у нас в друзях, підсвітити синім кольором в позначках на фото, а чоловік, якого немає в друзях, написаний звичайним чорним шрифтом:

Як видалити відмітку на фото

Після того, як вас відзначили на який-небудь фотографії у вас в лівому меню біля пункту «Фотографії» повинна була з’явитися цифра – кількість позначок. Натискаємо на даний пункт:

Знаходимо розділ «Нові фотографії зі мною», клікаєм по одній з них:

У нас в правому верхньому куті з’являється дві кнопки, за допомогою яких ви можете або підтвердити, або видалити позначку

Якщо ви кого-то відзначили на фото, то ви завжди можете його видалити, натиснувши на хрести біля його імені. Точно також ви можете видалити себе з фотографії, на якій вас відзначили:

Як зазначити людини з телефону Вконтакте

На даний момент з мобільного додатку для android Вконтакте це зробити не вийде. Але, якщо ви все-таки хочете відзначити саме з мобільного пристрою, то просто відкрийте на ньому браузер і зайдіть на сайт vk.com точно також, як ви це робите зі стаціонарного комп’ютера або ноутбука під управлінням операційної системи Windows.

Ну ось в принципі і все, ми навчилися відзначати людей на фотографіях у вк. Якщо будуть якісь питання, то пишіть в коментарях.

А, може, і це буде Вам цікаво: