У соціальній мережі Однокласники ви можете не тільки листуватися зі своїми знайомими і друзями, але і вступати в різні спільноти на теми, які вас цікавлять. Потім спілкуватися там з людьми, у яких схожі інтереси, дивитися новини, читати записи по темі, брати участь в обговореннях.

У цій статті ми розберемося, як вступити в групу в Однокласниках, і як можна вийти з тієї групи, учасником якої ви стали дуже давно, і тепер вона вас не цікавить.

Зміст:

  • 1 Приєднатися до групи в Однокласниках
  • 2 Як вступити в групу в Однокласниках через мобільний додаток
  • 3 Вихід з групи в Однокласниках
  • 4 Як вийти з групи в Однокласниках через телефон або планшет

Приєднатися до групи в Однокласниках

Отже, ви вирішили стати учасником групи в Однокласниках, необхідно визначитись, що це за група. Якщо ви цього ще не зробили, зайдіть на сторінку свого профілю і перегорніть її трохи вниз. Зліва ви побачите рубрику «Групи для вас».

В ній відображається за три групи, які найбільше підходять вам за інтересами, віком, статтю та іншого. Щоб оновити список, натисніть на кругову стрілочку – групи зміняться. Можете робити так багато разів, поки не виберіть що-небудь підходяще.

Коли знайдете щось цікаве, натисніть навпроти за посиланням «Приєднатися».

Після цього, навпроти обраної групи з’явиться зелена галочка з текстом «Ви в групі», а вгорі буде показаний список схожих груп.

Знайти цікаву групу можна й іншим способом. Клікніть по кнопочці «Групи» на своїй сторінці.

З’явиться список груп, які рекомендовані вам. Можете вибрати цікаву та натиснути «Приєднатися».

Якщо ви знаєте назву потрібної вам групи, скористайтеся пошуком вгорі.

Можете також вибрати категорію зліва, а потім вже визначитися з групою, в яку ви хотіли б вступити.

Для того щоб подивитися яку саме інформацію додають в групу, натисніть по її назві. Ознайомтеся, які обговорюють теми, додають фото і відео.

Щоб стати учасником цієї групи, натисніть кнопку «Приєднатися».

Як вступити в групу в Однокласниках через мобільний додаток

Якщо ви частіше заходьте в Однокласники, використовуючи мобільний додаток, тоді натисніть на кнопочку «Меню» у вигляді трьох горизонтальних смуг.

З бічного меню виберіть пункт «Групи».

Вгорі будуть показані ті групи, учасником яких ви є, нижче буде список рекомендованих. Натиснувши на лупу, можна знайти потрібну групу по її назві.

Для того щоб подивитися список груп, що належать до певної категорії, розкрийте список, що випадає – натисніть на стрілочку біля слова «Групи». Потім виберіть потрібну категорію.

Якщо ви бажаєте вступити в одну з груп, натисніть навпроти неї на кнопочку «Приєднатися».

Щоб переглянути інформацію, яка розміщується в групі, натисніть на її назву. Перегорніть стрічку, подивіться теми, альбоми та відео. Якщо вам все сподобалося, натисніть «Вступити в групу».

Вихід з групи в Однокласниках

Тепер розглянемо, що робити, якщо ваші інтереси змінилися, і ви хочете вийти з однієї або кількох груп.

Перебуваючи на своїй сторінці в Однокласниках, клікніть по кнопочці «Групи».

З правого боку ви побачите посилання «Мої групи», натисніть на неї.

Відкриється список всіх груп, в які ви вступили. Наведіть курсор мишки на ту групу, з якої ви хочете вийти, щоб відкрити невелике меню. Виберіть у ньому пункт «Вийти з групи» і натисніть на нього.

З’явиться невелике віконце, в якому потрібно підтвердити вихід.

Якщо хочете, щоб нові записи, додані в групі, не відображалися на вашій стрічці, не обов’язково виходити з неї. Для цього клікніть по назві групи, і під аватаркою наведіть курсор мишки на кнопочку «Підписані». У випадаючому меню виберіть «Відписатися від стрічки».

Тепер ви не будете бачити у своїй стрічці записи даної групи. Але при цьому завжди зможете зайти в неї і подивитися, що там додано новенького.

Як вийти з групи в Однокласниках через телефон або планшет

Для тих, хто використовує мобільний додаток, відкрийте бічне меню і виберіть у ньому пункт «Групи», як було описано вище. Потім клацніть по рядку «Мої групи».

Відкриється список всіх ваших груп. Натисніть на тій, з якої ви хочете вийти.

Потім натисніть вгорі праворуч по кнопочці у вигляді трьох вертикальних точок і виберіть з меню «Вийти з групи».

Якщо ви хочете, щоб записи групи не показувалися на вашій стрічці, натисніть на кнопочку «Підписані».

У полі «Підписатися на стрічку», пересуньте повзунок, щоб він став сірого кольору, і натисніть «ОК».

Вступайте в різні групи і спілкуйтеся з людьми, у яких інтереси схожі з вашими. А якщо деякі групи, на які ви підписані, стали вам не цікаві, виходьте з них.

А, може, і це буде Вам цікаво: