Привіт, друзі! Соціальна мережа Вконтакте з’явилася більше 10 років тому, і зараз, практично у кожної другої людини, є там свій профіль, а може і не один. Погляди та інтереси постійно змінюються, відповідно інформацію в обліковому записі потрібно періодично оновлювати, щоб вона залишалася актуальною.

І в даній статті ми поговоримо про групах. Якщо у Вас дуже багато груп, в які Ви колись вступали, а зараз з них Ви переглядайте дві-три, тоді питання: як вийти відразу з усіх груп у вк, Вас повинен зацікавити. Ось з ним і будемо розбиратися.

Насправді, причин, через які потрібно швидко вийти з усіх груп вконтакте, може бути кілька. Наведу найбільш поширені:

Зламали Ваш обліковий запис;

Велика кількість різних спільнот, у які Ви раніше вступали, а тепер вони вам не цікаві;

У групі почали викладати матеріал не відповідає її тематикою;

У стрічці дуже багато постів різних груп, які її засмічують.

Звичайно список не повний. Тепер повернемося до теми статті. Для того, щоб вийти з вконтакте всіх груп відразу, можна використовувати різні розширення для браузерів або програми-боти. Я вибрала останній варіант, тому видаляти список груп буду з допомогою програми AutoVK.

Зайдіть на офіційний сайт програми в Інтернеті https://autovk.ru.com/ і скачайте звідти програму, натиснувши на відповідну кнопочку.

Коли програма буде завантажена на Ваш комп’ютер, знайдіть її в папці «Завантаження» і запустіть інсталяційний файл. В установці нічого складного немає – постійно натискайте «Далі».

На останньому кроці майстра-установки потрібно натиснути «Встановити».

Ярлик для програми AutoVK з’явиться на Вашому робочому столі, натисніть на нього. Головне вікно програми виглядає наступним чином. Перше, що потрібно зробити – авторизуватись. Для цього в поле «Логін» і «Пароль» введіть логін і пароль від своєї сторінки Вконтакті. Потім натисніть «Авторизація».

Якщо авторизація пройшла успішно, зліва внизу вікна програми Ви побачите ім’я своєї сторінки Вконтакті.

Як бачите, у програми багато різних функцій, але нас цікавить швидке видалення всіх груп зі свого профілю, тому клацніть по іконці «Парсер груп».

Далі в розділі «Мої групи» потрібно вибрати з випадаючого списку «Всі мої» і натиснути на кнопку «Отримати».

Після цього, в центральному вікні з’явиться список всіх Ваших груп. Щоб скасувати підписку в усіх групах, натисніть на кнопочку «Вийти з усіх».

Коли всі групи з вашої сторінки в ВК будуть видалені, з’явиться наступне повідомлення. Зверніть увагу, що список груп у вікні додатка нікуди не дінеться. Щоб його оновити або очистити, знову натисніть кнопку «Отримати» або «Видалити все».

В моєму профілі були наступні групи.

Після використання програми AutoVK, список зник, і тепер я не є учасником жодної групи.

Я показала, як можна повністю очистити список груп Вконтакте на прикладі одного додатка. До речі, воно відмінно працює з новою версією соціальної мережі. Якщо Ви знаєте ще якісь доповнення, програми-боти або програми – напишіть про них у коментарях.

А, може, і це буде Вам цікаво: