Привіт, друзі! Крім спілкування в соціальній мережі Однокласники можна побачити різні конкурси в групах, а також альбоми, які можна додавати, скажімо так, результат своєї роботи: Ви спекли красивий торт, оформили квітковий горщик, облаштували дитячу за останньою модою та інше.

Ось тут і виникає питання: як же в Однокласниках додати фотографію в групу? Саме з цим ми і розберемося в цій статті.

Зміст:

  • 1 Як завантажити фото в групу, на яку Ви підписані
  • 2 Як додати фото в свою групу в Однокласниках

Як завантажити фото в групу, на яку Ви підписані

Якщо Ви звернули увагу на заголовок, то вже зрозуміли, щоб додати фото в потрібну Вам групу, треба вступити в неї чи бути «Підписаним». Про те, що Ви є учасником групи, що свідчить напис «В групі» або «Вам цікаво», під головним фото.

Для того, щоб додати фотографію в стрічку групи, клацніть по полю «Створити нову тему».

У наступному вікні можете додати опис у верхньому полі. Потім клацніть на кнопку «Фото», знайдіть на комп’ютері і натисніть «Поділитися».

В деяких групах учасники не можуть створювати свої теми, відповідно поля, як було описано вище, Ви не знайдете. Тому розглянемо, як можна завантажити фотографію в один з альбомів групи.

У невеликому меню під назвою спільноти клікніть по пункту «Фото».

Тепер виберіть альбом, до якого хочете додати фотографію, і натисніть на нього.

Тут також є невеликий нюанс. Якщо навпроти назви обраного Вами альбому варто замочок, то додавати в нього фото може тільки адміністрація групи.

Учасникам групи, найчастіше, дозволено додавати фото в ті альбоми, на основі яких проводиться конкурс, або де можна поділитися чимось «своїм». Тому вибираємо інший альбом зі списку.

Тут зверху ви побачите кнопочку «Додати фото», натисніть на неї.

Тепер виберіть потрібне зображення на комп’ютері, виділіть її мишкою і натисніть на кнопку «Відкрити».

Ваша фотографія буде завантажена в обраний альбом. Під нею Ви побачите олівчик і поле, в якому можна додати опис.

Як додати фото в свою групу в Однокласниках

Якщо ж Ви створили свою групу, відповідно є адміністратором або Вас призначили адміністратором якої-небудь групи, то додати фото можна наступним способом.

Почнемо з того, що можна створити Фотоконкурс. Для цього клацніть по відповідній кнопочки під головним фото. Потім придумайте назву, виберіть обкладинку і вкажіть правила. Якщо не відзначати галочкою пункт «Дозволити завантаження тільки модераторам», то завантажувати свої фотографії зможуть і звичайні користувачі.

Також Ви можете створити нову тему, прикріпивши до неї потрібне зображення. Для цього клікніть по відповідному полю: «Створити нову тему».

Тепер дайте її опис і завантажте потрібне фото, натиснувши на кнопку «Фото». У налаштуваннях Ви зможете відключити коментарі до створеної теми і зробити її прихованою. Після того, як натиснете «Поділитися», тема буде створена і висвітлена в ленті групи. Фотографія з теми буде автоматично додано в альбом «Картинки з тим».

Якщо ж Ви просто хочете додати фотографію у свою групу, тоді в меню групи виберіть «Фото».

Тут Ви можете або створити новий альбом, або завантажити фотографію у вже існуючий. Дані дії нічим не відрізняються від завантаження фото або створення альбому на Вашій сторінці у соціальній мережі. Докладно про це Ви можете прочитати в статтях: як додати фото в Однокласники і як створити альбом в Однокласниках.

Сподіваюся, стаття буде для Вас корисною і у Вас вийде завантажити фото в групу в Однокласниках.

А, може, і це буде Вам цікаво: