Добрий день. Сьогодні вирішив написати невелику, але цілком імовірно, що цікаву тему — запуск двох примірників програми голосового спілкування Skype на одному комп’ютері, з метою використання двох різних акаунтів (але можна і більше двох). Це може допомогти, якщо ви, приміром, хочете використовувати на роботі не тільки робочий скайп, а і свій особистий теж. Ну або навпаки будинки, робочий.

Якщо у вас Windows 8 або вище, то можна навіть встановити декстопную і modern (у нинішньому перекладі «сучасну») версії, але особисто для мене, саме скайпом в стилі modern користуватися не подобається (що не можу сказати про читалки, вони в новому вигляді виходять просто супер, прямо як на планшеті. Тому сьогодні ми вивчимо найпростіший спосіб для запуску десктопної версії, в кількох примірниках.

Інструкція по налаштуванню двох акаунтів

 • Перше, що нам знадобиться, це новий ярлик, з якого ми будемо запускати новий примірник скайпа. Для тих, у кого він є на робочому столі, просто скопіюй його і дайте нове ім’я. Для тих же, у кого він просто важить в автозапуску, а ярлик видалено (як у мене:) — створюємо новий ярлик файлу:
  • C:Program Files (x86)SkypePhoneSkype.exe (на 64 бітних системах);
  • C:Program FilesSkypePhoneSkype.exe (на 32-бітних системах).

 • Клікаємо правою клавішею миші по нашому новому ярлику і вибираємо «Властивості».

 • В полі «Об’єкт», після лапок ставимо пробіл і після цього пишемо /secondary точно так, як показано на скріншоті. Тиснемо ОК.

 • Тепер при спробі запуску скайпу, з цього ярлика буде запускати ще одну копію програми. Досить ввести інші облікові дані і у вас будуть працювати два аккаунта паралельно.

  На цьому все. Сподіваюся ця стаття виявилася вам корисною, натисніть одну з кнопок нижче, щоб розповісти про неї друзям. Також підпишіться на оновлення сайту, введіть свій e-mail у полі праворуч або підписавшись на групу Вконтакті.

  Спасибі за увагу!

  Матеріал сайту Skesov.ru