Як використовувати функцію DVR для ігор системи Windows 10

У геймерів на ПК існує чимало варіантів поділитися ігровим відео, наприклад, в сервісах YouTube або прямими ефірами на Twitch. Однак, перш ніж викласти відео, його потрібно зняти. Завдяки функції DVR для ігор системи Windows 10 можна легко записувати ігровий процес і ділитися ним з володарями приставок Xbox без необхідності завантажувати та встановлювати додаткові програми, такі як Nvidia ShadowPlay або OBS.

Якщо ви раніше не користувалися додатком Xbox або у вас немає приставки Xbox, спочатку потрібно задати геймтег — назва екрану Xbox. Запустіть програму Xbox і дотримуйтесь представленими на екрані. Для роботи функції DVR для ігор додаток Xbox запускати необов’язково, але спочатку потрібно налаштувати обліковий запис Xbox.

Як використовувати функцію DVR для ігор системи Windows 10

Натисніть Windows-G під час гри для доступу до елементів управління DVR для ігор

Запустіть потрібну гру. Коли ви готові почати запис, натисніть сполучення клавіш Windows + G. З’явиться панель з елементами керування: натисніть кнопку запису (червона кругла) або поєднання клавіш Win + Alt +R. Для зупинки запису натисніть Win + Alt + R знову.

Для перегляду записаних відеороликів відкрийте програму Xbox і натисніть на кнопку DVR для ігор на панелі зліва. Виберіть диск і натисніть кнопку відтворення. GameDVR записує тільки ігрове вікно і звуки гри.

Як використовувати функцію DVR для ігор системи Windows 10

Можна відтворювати, обрізати і виставляти відео в додатку Xbox

Кліпи можна перейменовувати, змінювати функцію Trim, вирізаючи все непотрібне. Якщо хочеться поділитися досягненнями з друзями, ролик можна зробити доступними іншим користувачам. Після завантаження виставлені ролики будуть відображатися на окремій вкладці.

Через додаток Xbox не можна виставляти ролики на YouTube, але можна відкрити збережене відео: відкрийте налаштування Xbox, натисніть DVR для ігор, натисніть «Відкрити папку» в розділі «Збереження кліпів і знімків».

Перевірте інші опції в розділі налаштувань. Можна задавати власні сполучення клавіш для швидкого доступу до функцій DVR для ігор, змінювати максимальну тривалість кожного запису (1 година, 2 години 30 хвилин), змінювати якість відео. Можна налаштувати автозапуск DVR для ігор у фоновому режимі при запуску гри, що дасть можливість натиснути Win + Alt + G для збереження останніх 30 секунд гри.