Щоб справити враження на публіку, і виставити себе в ролі професіоналів, люди, готові використовувати макроси в таблицях, створених у такій програмі, як Microsoft Excel.

З-за того, що людина буде використовувати макроси, є ймовірність, що кожна клітинка буде автоматизована, і не буде виникати особливих труднощів. В момент створення самої таблиці і підключення макросу будуть записуватися необхідні значення.

Що собою являють макроси, і для чого вони створюються?

Макроси можна підключити в різноманітних програмах, від компанії Microsoft. Вони чудово допомагають поліпшити роботи звичайного користувача в будь-якому з утиліт. Тепер громадянину не потрібно буде виконувати однотипні дії нескінченне число разів, все істотно зміниться, і станеться це з-за того, що весь процес автоматизований, і час буде зекономлено.

Створивши макрос, можна швидко виконати необхідну роботу, чудово розуміючи, що в теж час, ручним способом, це все складалося набагато важче і довше. Можна сказати, що макрос складається з набору інструкцій, і вони дозволяють утиліті виконувати закладені функції.

Крім утиліти, яка призначена для створення таблиць, багато людей стикаються з поняттям макросу в Worde, набираючи звичайний текст. А все із-за того, що макрос має велику кількість переваг.

Всі процедури та інструкції об’єднуються в один сценарій, і він необхідний для оптимізації роботи. Викликати процедуру можна з панелі інструментів, використовуючи спеціальні комбінації клавіш.

Створення макросів в різних версіях Excel.

По-перше, необхідно відкрити документ, і вибрати ті клітинки, які вже були опрацьовані. По-друге, потрібно відобразити у стрічці Вкладку розробника». Щоб це зробити, необхідно відкрити «Файл» вибрати «Параметры», і таки виставити значення, які є на зображенні.

Після активації, необхідно це вікно розробника зробити головним, для цього необхідно виставити значення, як показано на зображенні.

Тепер є можливість перейти до безпосереднього створення макросу. Потрібно чітко розуміти, що погодившись на його створення, ви погодитеся з тим, що кожна з комірок, зазначених у діапазоні, буде виконувати автоматичні, однотипні дії, які задасть сам чоловік.

Щоб створити макрос, необхідно у вкладці «Вікно розробника» обрати відповідну кнопку, і натиснути на неї.

Після того, як ви натиснули на кнопку, перед вами з’явиться спеціальне вікно, в ньому потрібно буде вказати назву, а також комбінацію клавіш, які будуть приводити її в активну дію. Крім всього цього, є можливість написати короткий клаптик тексту, це необхідно лише для того, що виділити макрос з усіх інших. Це активно за умови, що у вас є багато макросів, і з ними ви не хочете заплутатися.

Після цього натискаємо на клавішу ОК, і зупиняємо отриману запис на панелі управління.

Після того, як дії будуть записані в створений макрос, потрібно не забувати про те, що є можливість записати все в макрос. Щоб виконати цю маніпуляцію, необхідно натиснути на кнопку «Зупинити макрос».

Як включити роботу з макросами?

Спочатку переходимо на вкладку розробника, і там вибираємо меню «Макроси», відразу натискаємо на неї.

Вибираємо потрібний макрос і натискаємо на кнопку, як «Виконати».

Запуск макросу здійснюється за допомогою комбінації необхідних клавіш. Після того, як ви натиснули на кнопку виконати , всі дії пройдуть повторно.

Створення макросів та їх видалення

Макроси, в нинішніх умовах створюються за допомогою мови програмування, а саме Visual Basic. Але, все настільки елементарно, що може розібратися навіть завзятий новачок.

Зараз будь-який макрос складається з макрооператоров. Можна сказати, що макрооператоры – набір відомостей і дій, необхідних для автоматизації всього процесу. Використовуючи макроси, можна з упевненістю сказати, що процес буде проходити на повному автоматі, і втручання не буде вимагатися ос боку людини.

Щоб створити макрос, необхідно скористатися відповідною функцією. Використовуючи записуючий макрос, людина, робить все можливе, щоб навіть при зміні інформації в комірці, нічого не збивалося, а залишалася на високому рівні.

Макрос необхідний для повторення дій, і зараз багато громадяни роблять все можливе, щоб повторювати дії, не використовуючи зайвих коштів.

Видалити макрос не складає ніяких ситуацій. Відкриється меню розробника, і виберете там вкладку «Макроси». Далі вибираємо об’єкт, який повинен піддатися видаленню, і просто починаємо негайно сам процес.

Після видалення, таблиця даних знову буде нагадувати шкільну програму.