Як використовувати Skype без облікового запису

Skype нещодавно обзавівся цікавою новою можливістю, яка дозволяє будь-кому використовувати безкоштовну версію сервісу без наявності облікового запису в ньому. Щоб використовувати Skype без аккаунта, необхідно задіяти Skype for Web; власники облікових записів можуть брати участь у спілкуванні через звичайний клієнт Skype.

Це нововведення розширює представлену в жовтні 2015 року можливість Skype, яка дозволяла користувачам Skype включати в спілкуванні співрозмовників з-за меж сервісу.

Коли ви використовуєте Skype без облікового запису, ви рассматриваетесь як гість. Всі розмови засновані на унікальній ссилці, якою можна поділитися з співрозмовником для спілкування по Skype. Посилання на гостьове спілкування дійсна протягом 24 годин і дозволяє спілкуватися одночасно 300 користувачам в текстовому чаті і до 25 осіб при голосові і відеодзвінки.

Подібне гостьове спілкування володіє більшістю функцій, доступних за наявності облікового запису, начебто можливості обмінюватися файлами і показувати співрозмовнику свій екран. Відсутній Skype Translator (сервіс перекладу на різні мови в реальному часі), як і платні функції облікових записів, на зразок дзвінків на стаціонарні або мобільні телефони.

Початок роботи в Skype без аккаунта

Як використовувати Skype без облікового запису

Оскільки це веб-сервіс, потрібно перейти на сайт skype.com. Тут ви побачите кнопку «Почати розмову».

Як використовувати Skype без облікового запису

Натисніть на неї і з’явиться невелике вікно, в яке потрібно вести своє ім’я. Так як це ім’я не пов’язано з обліковим записом, можна використовувати будь-який. Навряд чи Skype можна вважати найкращим місцем для ведення секретних анонімних бесід, тому можна вибрати псевдонім замість справжнього імені.

Після введення імені натисніть на кнопку «Почати розмову» ще раз. Після цього з’явиться екран завантаження Skype, готуючи початок спілкування.

Коли все готово, з’явиться вікно Skype for Web. Щоб запросити до спілкування співрозмовників, потрібно відправити унікальний веб-адресу, створений для спілкування. Можна копіювати посилання в панелі зліва або у великому блакитному полі головної частини екрану. Після цього посилання співрозмовника можна відправити по електронній пошті, Facebook, Twitter, СМС, WhatsApp або через будь-який інший сервіс.

Як використовувати Skype без облікового запису

Якщо ви відправляєте посилання на комп’ютер співрозмовника, при натисканні на неї з’явиться варіант запустити програму Skype, якщо воно встановлене на комп’ютері. Якщо співрозмовник не хоче використовувати свій обліковий запис цієї розмови, він може натиснути на кнопку «Приєднатися до розмови» і використовувати Skype for Web в якості гостя. Користувачі смартфонів можуть використовуватися посилання Skype для приєднання до розмови через мобільний додаток.