Добрий день. Після відновлення своєї системи до Windows 8.1, правда не відразу, але через деякий час з’явилися дивні підвисання миші в деяких іграх і програмах. Як це зазвичай і буває, якийсь час я терпів, але моє терпіння не безмежне, так як ця проблема здорово псує настрій. Трохи пошукавши вирішення даної проблеми, я виявив, що воно існує і навіть знаходиться на сайті Microsoft (kb2908279), хоча і не зрозуміло чому, знаючи про цю проблему, вони не випустять оновлення в Центр Оновлень для всіх. Але так як ми всі знаємо, що таке Microsoft і ледарі, які люди там працюють, не будемо зациклюватися на цій темі. Отже, як привести наші системи в порядок.

1) Завантажити та встановити автоматичний патч. Він не вирішує проблему повністю, але зробить хоч щось. Тому качаємо з офіційного сайту Майкрософт, виходячи з вашої операційної системи KB2908279:
Windows 32bit 8.1
Windows 8.1 64bit
Windows Server 2012 R2

Встановлюємо його. З великою часткою ймовірності буде потрібно перезавантаження комп’ютера, так що перезапускаємо і переходимо до пункту 2.

2) Відкриваємо реєстру, тиснемо Win+R і пишем regedit:

3) Відкриваємо наступну гілку:

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindows NTCurrentVersionAppCompatFlagsLayers

Якщо у вас немає розділу Layers створюємо його.

4) Створюємо рядковий параметр і вводимо в нього повний шлях до виконуючого додатка, в якому є проблема з мишею. Я копіюю шлях до виконуючого файлу гри Battlefield 3.

5) Далі відкриваємо ” командний рядок від імені адміністратора. Для цього натискаємо правою клавішею миші по лівому нижньому кутку і вибираємо «Командний рядок (адміністратор)».

6) У вікні вводимо наступне:

Rundll32 apphelp.dll,ShimFlushCache

І тиснемо Enter.

Після даних дій у мене пропали зависання в Батлфилде. Бажано ще раз перезавантажити систему.

На цьому все. Сподіваюся ця стаття виявилася вам корисною, натисніть одну з кнопок нижче, щоб розповісти про неї друзям. Також підпишіться на оновлення сайту, введіть свій e-mail у полі праворуч.

Спасибі за увагу

Матеріал сайту Skesov.ru